У Румунії з’являться тури для цінителів вина

Протягом багатьох років через вплив комуністичного режиму виноробні Румунії боролися за існування і вихід на міжнародний ринок. У цьому році французький ресторанний гід Gault & Millau офіційно присвоїв Румунії 13-е місце в списку головних світових виробників вина. В честь цього звання компанія організувала спеціальний тур, що включає відвідини різних регіонів країни і дегустацію вин з 63 виноробень.

romaniazamok

Участь в даному турі є на кількох мовах, включаючи англійську та французьку.

Туризм є вагомим внеском у румунську економіку, створюючи близько 5% ВВП. За даними Всесвітньої Ради з подорожей та туризму, за оцінками експертів, Румунія займає четверте місце по швидкості зростання попиту і туризму в світі, з розрахунковим потенціалом зростання 8% на рік у період з 2007 по 2016 роки.

Кількість туристів неухильно зростає, досягаючи 9,33 млн. іноземних туристів у 2016 році. Більше 60% іноземних відвідувачів у 2007 році були з інших країн ЄС. Популярні літні атракціони Мамая та інші Чорноморські курорти залучили 1,3 млн. туристів у 2009 році.

zamokpeleshromania

Найпопулярніші гірськолижні курорти розташовані вздовж Valea Prahovei і в Пояні Брашов. Замки, фортифікаційні споруди або фортеці, а також добре збережені середньовічні міста Трансільванії, такі як Клуж-Напока, Сібіу, Брашов, Бістрича, Медіа, або Сігішоара, також приваблюють велику кількість туристів. Замок Бран, недалеко від Брашова, є однією з найвідоміших визначних пам’яток Румунії, що приваблює сотні тисяч туристів щороку. Дуже часто цей замок рекламується як замок Дракули. Замок Хунедоара є ще однією відомою спорудою країни.

Сільський туризм, орієнтований на фольклор і традиції, став важливою альтернативою і спрямований на популяризацію таких об’єктів, як Бран і замок Дракули, розписні церкви на півночі Молдавії і дерев’яні церкви Марамуре, або села з укріпленими церквами в Трансільванії. Інші визначні пам’ятки включають дельту Дунаю або скульптурний ансамбль Константина Бранкуші в Таргу-Жіу.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

За даними Національного інституту статистики країни, близько 77% туристів приїжджають з Європи (особливо з Німеччини, Італії та Франції), 12% з Азії, і менше 7% з Північної Америки.