Нові авіарейси зі Львова

Цього року зі Львова відкриють чотири нові авіарейси, ще три – у найближчих планах аеропорту, але їх ще не погодили. Зокрема, із 3 березня зі Львова можна буде полетіти до Копенгагена. Вартість квитків, за інформацією сайту Wizz Air, становить від 909 грн у один бік. Літак щосереди та щоп’ятниці відправлятиметься із Копенгагена о 16:25, а зі Львова – о 19:45. Час у дорозі становить 2 години за місцевим часом.

mapa

У березні також український лоукостер SkyUp має відкрити рейси до Праги. Втім на сайті авіаперевізника поки що не можна придбати квиток. Крім цього, не відомий і точний розклад рейсів.Із 2 квітня латвійська компанія аirBaltic відкриє зі Львова рейс до Риги – столиці Латвії. Рейси зі Львова виконуватимуть у вівторок, четвер, суботу та неділю. З Риги до Львова можна полетіти у понеділок, середу, п’ятницю та суботу. Час у дорозі – 1:55. Найдешевші авіаквитки коштують від 63 євро – інформує сайт Твоє місто.

Із 10 червня стартують прямі авіарейси зі Львова до Одеси, які виконуватиме SkyUp. У вівторок літак зі Львова відправлятиметься о 13:30, а повертатиметься назад о 15:30. По четвергах та неділях вильоти зі Львова заплановані на 12:00, а з Одеси – на 10:00. Час у дорозі – 1 година. Вартість квитків наразі не відома.Крім цього, лоукостер Wizz Air хоче літати зі Львова до Будапешта, KLM звернулась до адміністрації Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького з ініціативою відкрити рейс Львів – Амстердам, а влітку Quatar Airlines може полетіти до столиці Катару – Дохи.