Несподівано популярні серед туристів країни в 2019 році

Галапагоські острови

galapagosislands

Найбільше зростання туристичного потоку продемонстрував Еквадор, адже в країну прибуло на 51% більше туристів, ніж раніше. І це при тому, що африканські країни відчувають туристичну кризу. Проте, успіх Еквадору пояснюється лише тим що поруч знаходяться Галапагоські острови. Більше 10% мандрівників, які відвідали Еквадор, побували на Галапагоссах.

Іран

iran

Друге місце займає Іран. В’їзний турпотік зріс на 49,9% і склав 7,3 млн чоловік. Звичайно, в порівнянні з найбільш відвідуваною країною світу Францією з її 89 міліонами, цифра може викликати посмішку, проте вона збільшується швидко і значно. Для цієї країни це дуже значний прорив.

Єгипет

egiptfaraon

Третім у списку є Єгипет з приростом числа відвідувачів на 36%. Всі ці цифри свідчать про відродження туристичної галузі після кризи. Мандрівники повертаються до улюбленої країни на тлі відносно спокійної політичної ситуації після політичних криз і терактів.

Уганда

uganda

Четверте місце належить Уганді, а саме за збільшення кількості 31,9% відсотків мандрівників. Національні парки Уганди великі, відмінно охороняють і різноманітні. Але і крім них тут є, чим зайнятися мандрівникам: можна відпочити на берегах озера Вікторія, подивитися на водоспади витоків Нілу і відвідати колоритну столицю Кампала.

Непал

montaineeverest

Непал посідає п’яту сходинку, бо приріст становить 24%. Незважаючи на те, що Непал є маленьким королівством, яке затиснуте між своїми сусідами, найбільш густонаселеними країнами світу – Індією і Китаєм. Завдяки величним Гімалаях, природа Непалу може здивувати будь-якого мандрівника: гірські хребти вкриті хвойними лісами, засніжені вершини самих священних піків, гірські смарагдові озера, струмки з прозорою живою водою і дивовижна атмосфера, просочена буддизмом.

У десятку країн з різко зростаючим туризмом також увійшли: Словенія + 23%, Палестина +20,5, В’єтнам +19,9, Грузія +16,9, Південна Корея + 15,1%.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Всі ці країни, безумовно, будуть збільшувати кількість мандрівників. У туризмі так влаштовано, оскільки вже напрямок став на хвилю популярності, зупинити подальше зростання можуть лише дуже серйозні і навіть трагічні події, яких є надія, найближчим часом не станеться ні в одному з цих напрямків.

Тому, варто вибрати одну з цих країн і відправитися туди, якнайшвидше. Адже, в іншому випадку через кілька років вони будуть відчувати такі ж проблеми, як нинішні Іспанія, Хорватія, Франція, Нідерланди – через велику кількість мандрівників, туристам не дуже вже й раді.