Коли почнуть дорожчати квитки і тури на Новий рік

Згідно з проведеним аналізом на даному сервісі, в жовтні можна придбати квитки до Японії дешевше на 30%, в Туніс – на 25%, в Швецію – на 20% з датами відправлення в останні дні грудня.

До 15% можна ще заощадити, якщо вибрати для мандрівки на Новий Рік квитки в Таїланд, Італію та Вірменію. На 10% менше можна заплатити за переліт до Німеччини, Франції, Іспанії і на Мальту.

Лідируючі напрямки на які найчастіше планують подорож на Новий рік завзяті мандрівники це Таїланд, ОАЕ, В’єтнам, Індія і Туреччина.

newyears

Експерти кажуть, що ціни на новорічні путівки вже почали зростати, причому не тільки тому, що на них зростає попит, а просто тому, що так прийнято. Однак зараз ще можна за відносно розумною ціною придбати тури в Туреччину, де зима вважається низьким сезоном, і Індію, де досить багато недорогих готелів. А найпопулярніші країни, особливо Таїланд і ОАЕ, на жаль, вже піднімають ціни.

Якщо провести статистику по Україні на даний час, то стало відомо, що зараз українські мандрівники стали активно бронювати відпочинок на курортах Карпат, і все це незважаючи на те, що цього року ціни за житло в готелях або в приватних будинках стали вищими приблизно на 10%, а на новорічні свята і до 15% якщо порівнювати з цінами минулого року в той самий період. З’явилась цікава закономірність, багато туристів планують поїздку на Новий рік в Україні до інших українських міст, наприклад: до Одеси або Чернігова де пропонують гостям цікаві і насичені екскурсійні програми.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Отож, мандрівникам, які бажають по новому і незвично зустріти новий рік за доступною ціною варто поквапитися з вибором і якнайшвидше забронювати вибраний напрямок.