Туристичні напрямки, найкращі для поїздки в січні

Нижче подано напрямки, які вважаються найкращими для мандрівки в січні.

nicaragua

Нікарагуа – країна в центральній Америці

Сукупність культурних традицій створила значне різноманіття фольклору, кухні, музики та літератури, особливо останнього з літературних внесків нікарагуанських поетів та письменників, таких як Рубен Даріо.

Біологічне різноманіття, теплий тропічний клімат та активні вулкани роблять Нікарагуа більш популярним туристичним напрямком.

brazil

Бразилія є найбільшою країною в Південній та Латинській Америці

Басейн річки Амазонки включає в себе величезний тропічний ліс, де живе різноманітна дика природа, різноманітні екологічні системи та великі природні ресурси, що охоплюють багато збережених середовищ існування. Ця унікальна природоохоронна спадщина робить Бразилію однією з 17 мегавидних країн і є предметом значного глобального інтересу та дебатів щодо вирубки лісу та охорони навколишнього середовища.

Бразилія є найбільшим виробником кави протягом останніх 150 років.

dominican_republic

Домініканська Республіка на острові Іспанії

Домініканська Республіка – це найпопулярніше місце прибуття в Карибському морі. Цілі гольф-поля є цілорічними. Географічно різноманітна нація, домініканська республіка є батьківщиною найвищої гірської вершини Карибського басейну, Піко Дуарте та найбільшого озера Карибського басейну та точки найменшої висоти в озері Енріківо.

Країна також є місцем створення першого собору, замку, монастиря та фортеці, побудованої в Америці, розташованому в колоніальній зоні Санто-Домінго, всесвітньої спадщини. Музика та спорт мають величезне значення в домініканській культурі, з Меренге та Бачатою як національними танцями та музикою, а бейсболом – улюбленим видом спорту.

gold_coast_australia

Золоте узбережжя в Австралії

Сьогодні Золоте узбережжя є основним туристичним напрямом зі своїм сонячним субтропічним кліматом і стало широко відомим своїми серфінговими пляжами, величезними можливостями горизонту, тематичними парками, нічними розвагами та глибинкою тропічних лісів. Місто є центром національної індустрії розваг, дехто називає його “Австралійським Голлівудом” з телевізійними виставами та великою кіно та музичною індустрією. Золоте узбережжя проведе в 2018 році Ігри Співдружності.

belize

Беліз в Центральній Америці

Беліз має різноманітне суспільство, що складається з багатьох культур та мов, які відображають його багату історію. Англійська мова є офіційною мовою Белізу, а Belizean Creole – неофіційна рідна мова. Більше половини населення є багатомовним, з іспанською – другою найбільш поширеною розмовною мовою.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Беліз відомий своїми вересневими святами, великими бар’єровими кораловими рифами та музикою punta.

thailand

Таїланд в Південно-Східній Азії

Таїланд – офіційно Королівство Таїланд, раніше відомий як Сіам, є країною в центрі Індокитайського півострова.

south_africa

Південна Африка – найпівденніша країна в Африці

Південна Африка – багатонаціональне суспільство, яке охоплює безліч різних культур, мов та релігій. Його плюралістична косметика відображається в визнанні конституцією 11 офіційних мов, яка є однією з найбільших у будь-якій країні світу. Південну Африку часто називають “народом веселки” для опису багатокультурного розмаїття країни, особливо після апартеїду. Світовий банк класифікує Південну Африку як економіку з високим рівнем доходу та новорозвиненою країною.

Виробництво, сільське господарство та туризм є провідними галузями економіки.

bruges_belgium

Брюгге в Бельгії

Історичний центр міста є відомим місцем всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Поряд з кількома іншими північними містами на каналі, такими як Амстердам, його іноді називають “Венецією Півночі“. Брюгге добре відомий як місце Коледжу Європи, елітного університетського інституту європейських студій, яке вважається “найбільш власним Оксфордом ЄС”.

mexico

Мексика в південній частині Північної Америки

Завдяки своїй багатій культурі та історії, Мексика посідає перше місце в Америці і сьоме в світі за кількістю об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Мексика – це мегадиверна країна, яка посідає четверте місце у світі за рахунок біорізноманіття. У 2016 році це була восьма найбільш відвідувана країна світу, з 35 мільйонами міжнародних туристів.

rajasthan_india

Раджастан в Індії

Основні згадки включають руїни цивілізації долини Інду в Калібангу; храм Ділвара, майдан паломництва Jain на єдиній гірській станції штату Раджастхан, гора Абу, у старовинному гірському хребті Араваллі. В східному районі Раджастану Національний парк Keoladeo біля Бхаратпура – об’єкт всесвітньої спадщини, відомий своєю пташкою. У штаті Раджастхан також проживають три національних резервації тигрів: Національний парк Ranthambore в Саваї Мадхопурі, заповідник Сариський Тигр в Алварі та Заповідник Тигрів Мукундри в Коті.