Експерти радять відвідати Марокко

Нижче подано місця зі списку напрямків і пам’яток, на які варто звернути увагу при плануванні відпочинку в 2018 році.

marrakesh_morocco

Марракеш у Марокко

Марракеш є великим містом Королівства Марокко. Це четверте за величиною місто країни, після Касабланки, Фес і Танжер. Марракеш зарекомендував себе як культурний, релігійний та торговельний центр для країн Магриба та Африки на південь від Сахари. Джама-ель-Фнаа є найжвавішою точкою в Африці.

Сьогодні це один з найбільш завантажених міст Африки і є головним економічним центром і туристичним напрямком. Марракеш особливо популярний серед французів, а численні французькі знаменитості володіють власністю в місті. Маракеш має найбільший традиційний ринок (Souk) в Марокко. Місто є одним з найбільших центрів Північної Африки торгівлі дикою природою, незважаючи на незаконність більшої частини цієї торгівлі. Черепахи особливо популярні для продажу як домашні тварини, але також можна побачити макаки та змії Барбара.

cook_islands

Острови Кука

Острови є самостійною острівною країною в Південній частині Тихого океану, вільної асоціації з Нової Зеландії. Туризм є головною галуззю країни та провідним елементом економіки, попереду офшорних банківських послуг, перлів та експорту морських продуктів та фруктів.

salar_de_uyuni

Салар де Уюні в Болівії

Салар де Уюні розташований у провінції Даніель Кампос в Потосі на південно-заході Болівії, поблизу гребеня Анд та знаходиться на висоті 3656 метрів над рівнем моря.

Салар служить основним транспортним маршрутом через боллівський Альтіплано і є основним місцем вирощування декількох видів фламінго.

Уюні служить воротами для туристів. Щороку місто отримує приблизно 60 000 відвідувачів з усього світу. Місто також діє як ворота для торгівлі та перевезення трафіку в Болівію та з нього, а також в Чилі, а в центрі міста є митний та імміграційний пости.

split_croatia

Спліт в Хорватії

Спліт це друге за величиною місто Хорватії та найбільше місто Далмації. Розташований на східному березі Адріатичного моря і поширений на центральний півострів та його околиці. Внутрішньорегіональний транспортний вузол і популярне туристичне місце, місто пов’язане з Адріатичними островами та Апеннінським півостровом.

Спліт є центром відомого курортного регіону і знаходиться в центральній частині узбережжя Адріатики між містами Задар і Дубровник.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Місто розташоване на півострові Мар’ян між затокою Каштела і Сплітським каналом біля підніжжя Мосорських гір. Сучасний Спліт — місто, що динамічно розвивається. Населення зайняте в туристичному сервісі, торгівлі, харчовій промисловості, рибальстві і рибопереробці, виноробстві, виробництві добрив, суднобудуванні, видобутку і обробці вапняку. Значне число містян працює в портах, пасажирському і вантажному транспорті.

Великий вклад у розвиток міста внесла нова сучасна автомобільна траса, що пов’язала Спліт із столицею і європейськими країнами.

Основна пам’ятка міста — Палац Діоклетіана.

kuwait

Кувейт – країна в Західній Азії

Кувейт розташований на північному краю Східної Аравії на вершині Перської затоки, він розділяє кордони з Іраком і Саудівською Аравією.

Архітектура Кувейту в значній мірі натхненна ісламською архітектурою. Найбільш знаменитим орієнтиром в країні є Кувейтські вежі, розроблені шведським архітектором Суні Ліндстремом в унікальному поєднанні традиційного мінарету і сучасних архітектурних конструкцій. Будівлю Національних зборів Кувейту було побудовано за проектом відомого датського архітектора Йорна Утзона.