Напрямки, де туристи можуть відпочити від спеки

Експерти сервісу Aviasales порівняли температуру на найближчий місяць в північних куточках світу і склали рейтинг з десяти найбільш прохолодних місць для подорожей в літню пору, де температура не піднімається вище +15 градусів.

Тим, хто хоче відпочити від спеки, експерти рекомендують відвідати норвезький Шпіцберген, де максимальна температура влітку – всього +5 градусів.

Шпіцберген є найбільшим і єдиним постійно населеним островом архіпелагу Шпіцберген на півночі Норвегії.

spitsbergen
Створюючи найзахіднішу частину архіпелагу межує з Північним Льодовитим океаном, Норвезьким морем і Гренландським морем.

Острів має арктичний клімат, хоча з значно вищими температурами, ніж інші місця на тій же широті. Флора виграє від тривалого північного сонця, що компенсує полярну ніч. Шпіцберген є живильним середовищем для багатьох морських птахів, а також підтримує білих ведмедів, оленів і морських ссавців. Шість національних парків охороняють в основному недоторкане, але крихке середовище. На острові багато льодовиків, гір і фіордів.

На другому місці – столиця гренландське місто Нуук, де синоптики прогнозують температуру повітря не вище +10 градусів.

nuukkk
Нуук є столицею і найбільшим містом Гренландії. Це місце уряду і найбільший культурний і економічний центр країни. Найбільш близькими до столиці містами є Ікалуіт і Сент-Джонс у Канаді, а Рейк’явік – Ісландія. Нуук містить майже третину населення Гренландії та її найвищу будівлю.

На третьому місці списку – Фарерські острови з максимальною річною температурою +12 градусів.

faroeislands

Фарерські острови знаходяться на Північноатлантичному архіпелазі і розташовані на північний захід від Шотландії приблизно на півдорозі між Норвегією та Ісландією. Це автономна країна Королівства Данія.

Температура в середньому вище температури замерзання протягом року через Гольфстрім.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Відпочинок при максимальній температурі в +14 градусів пропонують цього літа Рейк’явік в Ісландії і Нарвік в Норвегії.

До другої п’ятірки холодних місць потрапили міста з максимальною температурою +15 градусів – це Мурманськ, фінський Ивало, головний порт Шотландії Абердін, найпівнічніше місто Швеції Кіруна, а також столиця штату Аляска – Джуно.