Туристи розповіли, як вибирають готелі

Аналітики опитали понад 2 000 туристів і вияснили, яку інформацію вони шукають у відгуках про готелі. Мандрівники могли давати кілька варіантів відповідей.

Близько третини (31%) респондентів розповіли, що вивчають відгуки попередніх гостей готелю, щоб дізнатися, чи добре прибирають в номері.

Приблизно стільки ж туристів цікавляться думкою про роботу персоналу готелю. Причому цю інформацію чоловіки шукають частіше, ніж жінки – 35% проти 28% відповідно.

За 28% респондентів зізналися, що звертають увагу на відгуки про якість роботи інтернету і Wi-Fi, а також про близькість готелю до станцій метро і зупинок громадського транспорту.

Чоловіки більш стурбовані тим, наскільки безпечним здався готель попереднім постояльцям – таку інформацію уважно вивчають 31% чоловіків і 25% жінок.

Якість меблів та відгуки про інтер’єр номера також виявилися дещо важливіше для чоловіків, ніж для жінок (27% проти 24% відповідно).

Найрідше туристи шукають в рецензіях відомості про зручність проживання в готелі з дітьми та наявності розважальної програми для них (23%).

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Проте, на думку експертів, для того щоб вибір найбільш відповідав заявленим потребам найкраще дивитися на класифікацію готелю.

На теперішній час існує більше 30 різних класифікацій для готелів. Найбільш поширеними вважаються: система зірок, літер, корон та інші. Класифікація за кількістю зірок є найбільш популярною. За допомогою цієї системи можна отримати головні характеристики готелю: рівень комфорту і сервісу. Чим більше зірок отримав готель, тим він вважається кращим – це правило діє для всіх.

Одна зірка вказує на те, що у готелі всі номери однотипні, площею не більше 10 квадратних метрів. Всі вигоди знаходяться на поверсі: ванна та туалет можуть бути спільними для декількох номерів і телевізор знаходиться в холі. Як правило, до переліку послуг в однозірковому готелі не входить харчування.

Дві зірки в готелі свідчать про те, що тут є кілька типів номерів і є можливість замовити сніданок а також в номері є туалет, ванна або душ.

Три зірки говорять про наявність у номері готелю телевізора, телефону а також холодильника. Крім того в готелі можуть пропонувати додаткові послуги такі як: тренажерний зал, басейн, сауна, масажний кабінет, перукарня, бізнес-центр, конференц-зал. Крім цього в номері обов’язково є повноцінна ванна кімната з шампунем, милом і гелем для душу.

Чотири зірки гарантують рівень комфорту і обслуговування набагато вищий за середній. Для мешканців готелю працює цілодобовий бар або ресторан. В готелі є додаткові послуги: бар, пункт обміну валют, бізнес-центр, фітнес-центр з сауною і басейн. Крім телевізора, телефону і міні-бару чи холодильника в номері є сейф, кондиціонер, фен для волосся.

П’ятьма зірками позначають готель класу “люкс”, де обслуговування на вищому рівні. Гостей зустрічає швейцар, а багаж в номер несе відповідальний персонал. Обслуговування номерів в таких готелях цілодобове, за побажанням клієнта можна замовити сніданок або пізню вечерю в номер. Крім стандартного набору послуг надаються також ексклюзивні.

Але варто звернути увагу на те, що рівень комфорту в готелі в різних країнах світу може відрізнятися і класифікацій може бути багато. Чим більшу кількість зірок має готель, тим більша площа одного номера.