Напрями, де туристів суттєво більше ніж місцевих жителів

andorra

Андорра одна з карликових держав в Европі

Князівство Андорра – суверенний мікросвіт, який знаходиться в Південно-Західній Європі, розташований у горах Східних Піренейських островів і межує з Францією на півночі та Іспанією на півдні.

Андорра є шостим найменшим народом Європи.

macao

Макао – найбільш густонаселений регіон у світі

Макао офіційно – Спеціальний адміністративний район Макао Китайської Народної Республіки, є автономною територією на західній частині улоговини Перли в Східній Азії. Макао межує з м. Чжухай в материковому Китаї на півночі та дельті річки Чжуцзян на схід і південь.

british_virgin_islands

Британські Віргінські острови

Віргінські острови є британською заморською територією в Карибському морі, на схід від Пуерто-Ріко. Острови географічно є частиною архіпелагу Віргінських островів і знаходяться на підвітряних островах Малих Антильських островів.

Британські Віргінські острови складаються з основних островів Тортола, Віргінської Горди, Анегади та Джоста Ван Дейка, а також більш ніж 50 інших менших островів і Кей. Близько 15 з островів населені.

saint-martin

Сен-Мартен є найменшим населеним островом в світі

Сен-Мартен – острів у північно-східному Карибському морі, знаходиться на сході від Пуерто-Ріко.

Острів розділений між двома народами. Південна голландська частина включає в себе Сент-Мартен і є однією з чотирьох складових країн, які утворюють Королівство Нідерландів.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Північна французька частина складається з Коллективу де Сен-Мартен.

turks_and_caicos

Теркс і Кайкос – океан і пляжі

Острови Теркс і Кайкос є британською заморською територією, що складається з більших островів Кайкос і менших Теркс, двох груп тропічних островів на Lucayan Архіпелазі Атлантичного океану та північної частини Вест-Індії.

Аруба – невеликий острів

aruba

Аруба є складовою країною Королівства Нідерландів у південному Карибському морі, розташованому на захід від основної частини Малих Антильських островів і на північ від узбережжя Венесуели. Разом з Бонайрером і Кюрасао, Аруба утворює групу, яка називається островами АВС. Колективно, Аруба та інші голландські острови Карибського басейну часто називаються голландськими карибськими країнами.