Дахаб – місце золотих пісків

Далі від берега великі хвилі з сильним вітром, що забезпечують екстримальні умови для гострих віндсерфінгів. Дайвінг SCUBA, безкоштовний дайвінг та сноркелінг є дуже популярними тут і основним видом занять на курорті. Близька діра, що знаходяться поблизу є всесвітньо відомим місцем і надзвичайно складним для підкорення та Каньйон, який став найбільш улюбленим для дайвінгу.

Наземні заходи включають скелелазіння, катання на верблюдах, верхова їзда на велосипеді, поїздки на гірських велосипедах, джипи та квадроцикли. За дві години від курорту знаходиться Гора Синай, а також недалеко монастир Святої Катерини.

dahab2

Історично так склалось, що більшість відвідувачів Дахаба були туристами, які подорожують самостійно і зупиняються в хостелах, мотелях чи пансіонатах в районі Масбат. В останні роки розвиток готелів у районі Медіни сприяв приїзду більшої кількості туристів, дуже багато з яких відвідують Дахаб спеціально для участі в серфінгу, віндсерфінгу, дайвінгу, серфінгу на кайт, вітрильному спорядженні та інших видах діяльності.

Назва Дахаб має свою цікаву історію і полягає в тому, що походить від повені, що промиває місто кожні п’ять-шість років. Більші, ніж середні сезонні бурі в горах, викликають великий приплив води до моря, перетягуючи з собою велику кількість піску. За цей час містечко розрізається надвоє, а затока розпалюється золотом, адже піски навколо стають золотисто-жовтого кольору. Зазвичай це триває кілька днів і дуже часто приводило до втрат життя в минулому, оскільки люди не підозрювали про раптовий наступ і силу, яку має вода. Сьогодні місцеві жителі готові побачити хмари над горами, і кожен, кому пощастить стати свідком такої події і пам’ятатиме про це надовго.

dahab1

Дуже багато коралів у рифах, які знаходяться біля берегів, повільно зникають, через те, що недосвідчені водолази вивозять їх у великій кількості. Негативно впливає і те, що в Масбаті місцеві ресторани скидають пісок для того щоб штучно збільшити берегову лінію.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Відвідуючи кафе чи ресторан в Дахабі можна придбати для себе або купити у подарунок красиві речі ручної роботи чи брасети, які зроблені бедуїнськими дітьми.

Поїздка у Дахаб однозначно залишить на згадку незабутні враження від побаченої краси природніх барв, могутності і величі морської стихії.