Найпривабливіші міста для мандрівки восени

За відгуками туристів, відвідування Шибеника – одного з найстаріших міст Хорватії, в жовтні може обійтися на 40% дешевше, ніж у високий сезон. А в листопаді вартість поїздки буде на 80% дешевше, ніж в літній період.

shybenyk

Шибеник є історичним містом в Хорватії, розташоване у центральній частині Далмації, де річка Крка впадає в Адріатичне море. Шибеник вважається політичним, освітнім, транспортним, промисловим та туристичним центром округу Шибеник-Книн, а також третім за величиною містом в історичному районі Далмації. Це найдавніше рідне хорватське місто на березі моря.

Нюрнберг в Німеччині – відмінна альтернатива Мюнхену для знайомства з баварським способом життя. Тим більше, що ціни тут з вересня по листопад нижче літніх приблизно на 40%.

nuremberg

Нюрнберг є другим за величиною містом Німецької федеральної землі Баварія після її столиці Мюнхена і є найбільшим містом Німеччини.

Штат театр Нюрнберг – один з п’яти баварських державних театрів, де демонструють оперу, оперетти, мюзикли та балети, п’єси а також концерти.

Європа – не єдине місце, де ціни на відпочинок в жовтні знижуються. Так, в аргентинському місті Сан-Антоніо де Ареко, що знаходиться в сотні кілометрів від Буенос-Айреса,Столиці країни, ціни в жовтні на 20% нижче літніх.

sanantoniodeareco

Сан Антоніо де Ареко був заснований в 1730 році під охороною каплиці, яку було засновано Жозе Руїз де Арельяно. Аргентинський уряд оголосив місто історичним національним інтересом і визнаний батьківщиною Дона Сегундо Сомбр, безсмертного персонажа роману, написаного Рікардо Гуйральдасом. Місто є будинком музею Гауческо Рікардо Гуйральда.

Щороку в листопаді в місті проводяться святкування гаучо в Día de la Tradición (День традиції). З 2001 року Сан-Антоніо де Ареко є сестринським містом Ларедо, штат Техас, США.

Таке ж зниження спостерігається і в італійському Бергамо, де розташовані Венеціанські стіни, внесені в список ЮНЕСКО.

bergamo
Бергамо – місто в італійській області Ломбардія, адміністративний центр однойменної провінції. Розташований приблизно на 50 км на схід від Мілана по дорозі на Брешіа і Венецію, в передгір’ях Альп, в долині річки По.

Приблизно на 25% дешевше відпочити в іспанському Касерес, де проходили зйомки популярного серіалу “Гра престолів”, і на 50% – в Которі (Чорногорія), старе місто якого також внесений до списку ЮНЕСКО.

caceres

Касерес є столицею провінції Касерес і географічно найбільше місто в Іспанії. Середньовічне мурне місто було оголошено місцем всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

kotor

Котор розташований на березі Которської затоки Адріатичного моря. Історично Котор та навколишні землі відносяться до регіону Далмація.