Найпопулярніші снігові міста світу

У найбільш сніжних містах, які очолили рейтинг, замети досягають восьми метрів. Поїздки туди можуть зацікавити туристів, що катаються на лижах чи сноуборді.

На десятому місці рейтингу розташувався місто Буффало в північній частині штату Нью-Йорк. buffalonewyork.jpg (84.74 Kb)З грудня по березень там випадає зазвичай до двох з половиною метрів снігу.

На дев'яте місце метеорологи визначили Рочестер, який, як і Буффало, знаходиться на півночі штату Нью-Йорк.rochesternewyork.jpg (63.97 Kb) У цьому місті середньорічний рівень снігу перевищує два з половиною метра. Температура взимку може опускатися до мінус сімнадцяти градусів за Цельсієм, а влітку досягає 29 градусів.

Восьме місце займає на північно-західному узбережжі острова Хонсю в Японії місто Акіта, в якому взимку випадає в середньому 2,7 метра снігу.akitajapan.jpg (146.03 Kb) У Акіті є кілька гірськолижних курортів.

Сьоме місце дісталося канадському місту Сагеней, яке знаходиться в провінції Квебек. saguenaycanada.jpg (91.35 Kb)Тут щорічно випадає приблизно 3,1 метра снігу. Місто відоме зимовими розвагами - катанням на снігоходах, снігоступах і підлідної риболовлею.

Місто Сіракузи в штаті Нью-Йорк відоме, як найбільш сніжне місто в США.syracusenewyork.jpg (131.1 Kb) Через сусідство з озером Онтаріо, місто Сіракузи часто піддається впливу північно-східного циклону. У місті щороку випадає в середньому 3,15 метра снігу.

Квебек, столиця однойменної канадської провінції, розділила п'яте місце в списку разом з містом Сіракузи, так як снігу в них випадає приблизно однаково - трохи більше трьох метрів.quebeccanada.jpg (107.68 Kb) У Квебеку снігопади зазвичай йдуть з грудня по квітень. А ще там щороку в лютому проводиться традиційний зимовий карнавал.

Сент-Джонс на острові Ньюфаундленд вважається найбільш туманним і вітряним містом Канади. stjohnscanada.jpg (74.42 Kb)Четверте місце в списку він отримав за те, що середня висота заметів там - три з половиною метра.

Третє місце в "сніжному" списку отримало японське місто Тояма, розташоване на західному узбережжі країни.toyamajapan.jpg (75.33 Kb) Влітку в Тоямі - субтропічний клімат, але в період з грудня по березень випадає дуже багато снігу - більше трьох з половиною метрів.

Саппоро, розташоване на японському острові Хоккайдо, посіло друге місце в рейтингу. sapporojapan.jpg (98.11 Kb)Тут випадає в середньому 4,9 метра снігу в рік. Місцеві жителі щорічно влаштовують фестиваль снігу, куди з'їжджаються туристи, щоб подивитися на крижані скульптури і снігові статуї. А в 1972 році в Саппоро проходили зимові Олімпійські ігри.

На північному узбережжі японського острова Хонсю розташувався лідер списку - місто Аоморі.aomorijapan.jpg (75.84 Kb) Рівень снігу тут може досягати восьми метрів.

Снігопади йдуть в період з листопада по квітень: в ці місяці засніжені дороги перетворюються в снігові коридори. Найнижча температура - мінус 24,7 градусів - була зафіксована в 1931 році.