В ході дослідження, проведеного великим туристичним порталом, був складений перелік країн, де люди відчувають себе найбільш розслабленими. Для цього були проаналізовані такі важливі для відпочинку фактори як: температура повітря, кількість сонячних днів в році, рівень шуму, кількість вихідних днів і рівень особистої безпеки громадян.
Перше місце в даному рейтингу зайняла Індонезія.
Природа та культура є основними визначними пам’ятками індонезійського туризму. Перша може похвалитися унікальним поєднанням тропічного клімату, величезного архіпелагу та довгого пляжу, а також доповнюється багатою культурною спадщиною, що відображає динамічну історію Індонезії та етнічне розмаїття. Індонезія має добре збережену природну екосистему з дощовими лісами, які простягаються на близько 57% землі Індонезії.
За даними Conservation International, острови Раджа Ампат мають найвищий рівень розмаїтості морського життя.
В Індонезії розміщено 8 об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, включаючи Храмові сполуки Боробудур та Національний парк Комодо; та ще 19 в попередньому списку, який включає Старе місто Джакарти, Національний парк Бунакен і острови Раджа Ампат.
Туризм спадщини орієнтований на особливий інтерес до індонезійської історії, наприклад, колоніальну архітектурну спадщину голландських Східних Індій. Інші заходи включають відвідування музеїв, церков, фортів і історичних колоніальних будівель, а також проведення кількох ночей в готелях колоніальної спадщини. Популярні туристичні пам’ятки культурної спадщини включають Старе місто Джакарти і королівські яванські суди Джокьякарта, Суракарта і Мангкунегаран.
На друге місце потрапила Австралія, яка гарантує працівникам тридцять днів відпустки на рік, а протяжні пляжі дозволяють легко дістатися до океану.

Австралія є суверенною країною, що включає материк австралійського континенту, острів Тасманія і численні дрібні острови. Це найбільша країна в Океанії і шоста за величиною країна в світі за загальною площею. Сусідні країни – Папуа-Нова Гвінея, Індонезія та Східний Тимор на півночі; Соломонові острови і Вануату на північний схід; і Нової Зеландії на південний схід.
Третьою в списку стала Ісландія.
Ісландія є північноатлантичною острівною країною в Північній Атлантиці і є найменш заселеною країною в Європі. Столицею і найбільшим містом є Рейк’явік, з Рейк’явіком і прилеглими районами на південному заході країни проживає понад дві третини населення. Ісландія діє вулканічно і геологічно. Інтер’єр складається з плато, яке характеризується піщаними і лавовими полями, горами і льодовиками, і багато льодовикових річок надходять до моря через низовини. Ісландія прогрівається за допомогою Гольфстріму і має помірний клімат, незважаючи на високу широту за межами Полярного кола. Його висока широта і морський вплив тримають літо холодним, причому більша частина архіпелагу має клімат тундри.
На четвертому місці списку розташувалася Нова Зеландія, на п’ятому – Шрі-Ланка.
У десятку також увійшли Кіпр, Філіппіни, Греція, Індія і Маврикій.