Названо найкращі країни для релаксу

В ході дослідження, проведеного великим туристичним порталом, був складений перелік країн, де люди відчувають себе найбільш розслабленими. Для цього були проаналізовані такі важливі для відпочинку фактори як: температура повітря, кількість сонячних днів в році, рівень шуму, кількість вихідних днів і рівень особистої безпеки громадян.

Перше місце в даному рейтингу зайняла Індонезія.

indonesia
Дослідження показало, що довжина берегової лінії там складає 88 кілометрів, тобто пляж ніколи не буває тут занадто далеко. Середня температура повітря 25 градусів за Цельсієм. Сукупність сприятливих умов і робить Індонезію найкращою країною для релаксу.

Природа та культура є основними визначними пам’ятками індонезійського туризму. Перша може похвалитися унікальним поєднанням тропічного клімату, величезного архіпелагу та довгого пляжу, а також доповнюється багатою культурною спадщиною, що відображає динамічну історію Індонезії та етнічне розмаїття. Індонезія має добре збережену природну екосистему з дощовими лісами, які простягаються на близько 57% землі Індонезії.

За даними Conservation International, острови Раджа Ампат мають найвищий рівень розмаїтості морського життя.

В Індонезії розміщено 8 об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, включаючи Храмові сполуки Боробудур та Національний парк Комодо; та ще 19 в попередньому списку, який включає Старе місто Джакарти, Національний парк Бунакен і острови Раджа Ампат.

Туризм спадщини орієнтований на особливий інтерес до індонезійської історії, наприклад, колоніальну архітектурну спадщину голландських Східних Індій. Інші заходи включають відвідування музеїв, церков, фортів і історичних колоніальних будівель, а також проведення кількох ночей в готелях колоніальної спадщини. Популярні туристичні пам’ятки культурної спадщини включають Старе місто Джакарти і королівські яванські суди Джокьякарта, Суракарта і Мангкунегаран.

На друге місце потрапила Австралія, яка гарантує працівникам тридцять днів відпустки на рік, а протяжні пляжі дозволяють легко дістатися до океану.

australia

Австралія є суверенною країною, що включає материк австралійського континенту, острів Тасманія і численні дрібні острови. Це найбільша країна в Океанії і шоста за величиною країна в світі за загальною площею. Сусідні країни – Папуа-Нова Гвінея, Індонезія та Східний Тимор на півночі; Соломонові острови і Вануату на північний схід; і Нової Зеландії на південний схід.

Третьою в списку стала Ісландія.

icelands2
Це холодна країна, зате працівники там мають 36 днів відпустки на рік, а всі що побували там могли побачити дивовижної краси північне сяйво.

Ісландія є північноатлантичною острівною країною в Північній Атлантиці і є найменш заселеною країною в Європі. Столицею і найбільшим містом є Рейк’явік, з Рейк’явіком і прилеглими районами на південному заході країни проживає понад дві третини населення. Ісландія діє вулканічно і геологічно. Інтер’єр складається з плато, яке характеризується піщаними і лавовими полями, горами і льодовиками, і багато льодовикових річок надходять до моря через низовини. Ісландія прогрівається за допомогою Гольфстріму і має помірний клімат, незважаючи на високу широту за межами Полярного кола. Його висока широта і морський вплив тримають літо холодним, причому більша частина архіпелагу має клімат тундри.

На четвертому місці списку розташувалася Нова Зеландія, на п’ятому – Шрі-Ланка.

У десятку також увійшли Кіпр, Філіппіни, Греція, Індія і Маврикій.