Найочікуваніші тренди подорожей

Ці три речі будуть головними правилами для мандрівників протягом наступного десятиліття. Отже, перше правило – це створення і користування новими єдиними додатками для задоволення будь-яких потреб у подорожах. Фахівці вважають, що найбільша потреба у додатках є у мандрівників з Південно-Східної Азії, адже більшість, а саме, 60% опитаних осіб заявили про це. Незважаючи на це, ідею нових додатків підтримало лише 30% від загальної кількості опитаних.

traveltrends

Друге правило – можливість реєструвати свої профілі в соціальних мережах і додатках для мандрівників, і, на основі аналізу даних, мати доступ до великої кількості індивідуальних пропозицій екскурсії, пропозиції кращих рекомендованих ресторанів і мати можливість ділитись враженнями від відвіданого.

Ще одна прогнозована тенденція – поїздки без паспортів. Хоча, швидше за все це можливо реалізувати в азіатських країнах, наприклад, в Сінгапурі або Китаї. Проте, в Америці і Великобританії більшість людей не впевнені, що таке взагалі можливо. Крім того, люди у всьому світі в майбутньому хотіли б подорожувати більше, але робити це максимально екологічно і це не може не тішити.

Крім того, головними особливостями, які відзначаться в області подорожей і будуть актуальні в майбутньому: зростання популярності залізничного транспорту, зниження тривалості відпочинку, збільшення числа подорожуючих бабусь і дідусів зі своїми внуками, зростання популярності оздоровчих турів, відмова готелів від пляшечок з шампунем і інші.

Також, мандрівки і відпустки раніше асоціювалися з сімейним відпочинком, проте зараз більшість сімейних пар обирають самостійні мандрівки, або в колі друзів.

Еко-мандрівки набирають найбільшої зацікавленості у мандрівників. Сама по собі мандрівка передбачає прості зміни, наприклад, орендувати електрокар замість звичайного авто чи поєднувати відпочинок з волонтерською діяльністю. Тут може бути робота з природними заповідниками чи допомога при природоохоронних роботах.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Також, дуже часто туристи долучаються до розвитку місцевої культури. Вони з запалом беруть участь у місцевих святкуваннях чи фестивалях. куштують місцеві страви і напої, легко залучаються до традиційних ігор чи культурних заходів.

В сфері обслуговування стали частіше використовувати інтерактивних роботів для виконання обов’язків, наприклад: реєстрація гостей чи виконання функцій офіціантів. Варто зауважити, що сучасні туристи здійснюють бронювання проживання за допомогою чат-ботів, спеціально розроблених додатків, які швидко обробляють інформацію і допомагають клієнтам.