Найбільш екологічні напрямки для відпочинку

В результаті цього дослідження отримано перелік найбільш екологічно чистих країн для відпочинку в 2020 році.

В Азії найбільш сприятливими для відпочинку є: Бутан, Сінгапур.butan.jpg (187.46 Kb)

Королівство Бутан - держава в Південній Азії, розташована між Індією і КНР. Столиця - місто Тхімпху. Самоназва - Друк-Юл - «Країна Дракона».

butancountry.jpg (162.09 Kb)

Сінгапур знаходиться на околиці Малайського півострова а також поруч з островами Індонезії та Малайзії.

singaporeriver.jpg (115.6 Kb)

Сінгапур займає чільне місце у ключових соціальних показниках: освіта, охорона здоров'я, якість життя, особиста безпека та житло, із рівнем власності на дому 90%. Сінгапурці користуються однією з найдовших у світі тривалості життя та одним із найнижчих показників смертності немовлят у світі.

Сінгапурський ботанічний сад - єдиний тропічний сад у світі, який вважається об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

В Америці особливу увагу варто звернути на: Канаду, Коста-Ріку, Еквадор.

kanadacountry.jpg (143.93 Kb)

Канада знаходиться в північній частині Північної Америки.

Коста-Ріка країна в Центральній Америці, що межує з Нікарагуа, Карибським морем, Панамою, Тихим океаном та Еквадором на півдні від острова Кокос.

costarika.jpg (239.73 Kb)

Коста-Ріка проводить прогресивну екологічну політику. Єдина країна, яка виконує всі п’ять критеріїв ПРООН, встановлених для вимірювання екологічної стійкості.

ecuador.jpg (94 Kb)

Еквадор - країна розміщена на північному заході Південної Америки, що межує з Колумбією, Перу та Тихим океаном. Визнаючи свою унікальну екологічну спадщину, нова конституція 2008 року першою у світі визнала правозабезпечувані права природи чи права екосистеми.

В Африці найбільш екологічними виявились: Кенія, Танзанія.

kenia.jpg (84.31 Kb)

Кенія - країна в Африці з 47 напівавтономними графствами, якими керують обрані губернатори.

Кенія межує з Південним Суданом, Ефіопією, Сомалі, Угандою, Танзанією та Індійським океаном.

tanzaniagamak.jpg (112.93 Kb)

Танзанія - країна Східної Африки в межах Африки Регіон Великих озер. Танзанія гірська і густо лісиста на північному сході, де розташована гора Кіліманджаро. Три Великих озера Африки частково знаходяться в межах Танзанії. На північ і захід лежать озеро Вікторія, найбільше озеро Африки, і озеро Танганьїка, найглибше озеро континенту, відоме своїми унікальними видами риб. На південь лежить озеро Малаві. Східний берег жаркий і вологий, архіпелаг Занзібар просто на березі моря. Зона охорони затоки Менай є найбільшою морською охоронюваною зоною Занзібару. Водоспад Каламбо, розташований на річці Каламбо на кордоні Замбії, є другим за величиною безперебійним водоспадом в Африці.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією - Паола

Європа пропонує найбільше країн, які мають сприятливі умови: Австрія, Азорські острови, Данія, Ісландія, Мальта, Нідерланди, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція.

В Океанії можна відвідати: Австралію, Нову Зеландію, Палау.