Найнеймовірніші місця нашої планети за версією National Geographic

Нижче подано кілька місць, визнаних експертами National Geographic найбільш вражаючими за своєю красою:

Заповідник Масаї-Мара в Кенії

masaimarareserveinkenya

Національний заповідник Масаї Мара є великим заповідником в окрузі Нарок, Кенія, суміжний з національним парком Серенгеті в регіоні Мара, Танзанія. Названий на честь народу Масаї.

Він відомий у всьому світі своїм винятковим населенням левів, леопардів і гепардів, а також щорічною міграцією зебри, газели Томсона і гну до Серенгеті щороку з липня по жовтень, відомий як Велика міграція.

Національний заповідник Масаї Мара є лише часткою екосистеми Великої Мари, яка включає наступні групові ранчо: Коякі, Лемек, Оль Чорро Оірууа, Олкіней, Сіана, Маджі Мото, Найкара, Оль Деркесі, Керінкані, Олорієн і Кімінте.

Антарктика

antarctica

Антактика – найпівденніший земний континент. Він містить географічний Південний полюс і розташований в антарктичному регіоні Південної півкулі, майже повністю на південь від Антарктичного кола, і оточений Південним океаном. Антарктида, в середньому, є найхолоднішим, найсучаснішим і найвпливовішим континентом і має найвищий середній рівень всіх континентів. Більша частина Антарктиди є полярною пустелею, з річною кількістю опадів лише на 200 мм (8 дюймів) уздовж узбережжя і набагато менше у внутрішньому просторі. Організми, що входять до Антарктиди, включають багато видів водоростей, бактерій, грибів, рослин, протостиків і деяких тварин, таких як кліщі, нематоди, пінгвіни, тюлені і тирсиди.

Національний парк Йосеміті у США

yosemite

Національний парк Йосеміті є американським національним парком, розташованим у західній частині Центральної Каліфорнії в Сьєрра-Неваді, обмеженим на південному сході національним лісом Сьєрра і на північний захід від Національного лісу Станіслава. Парк управляється Службою національних парків і займає площу 747 956 гектарів і розташований в чотирьох округах: центром є Туолумне і Маріпоса, що простягаються на північ і схід до Моно і на південь до округу Мадера. Yosemite, визнаний місцем світової спадщини в 1984 році, визнаний на міжнародному рівні своїми гранітними скелями, водоспадами, чистими струменями, гігантськими гаями секвоя, озерами, горами, луками, льодовиками і біологічним різноманіттям. Майже 95% парку визначено як пустелю.

Озеро Керкіні в Греції

lakekerkiniingreece

Озеро Керкіні – це штучне водосховище, яке було створене в 1932 році, а потім оновлено в 1980 році на місці надзвичайно великої болотистої місцевості.

Озеро Керкіні зараз є одним з перших місць розмаїття птахів у Греції, і, оскільки воно розташоване вздовж міграційного шляху для мігруючих птахів на шляху до Егейського моря, Балканського регіону, Чорного моря, угорських степів та ін.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Крім цього до переліку увійшли: Нью-Йорк, США; Мадагаскар; Петра, Йорданія; Великий Бар’єрний риф, Австралія і Токіо, Японія.