Топ-5 країн з найкрасивішою природою

Саме для таких мандрівників відібрано топ-5 країн нашої планети з найкрасивішою природою.

braziliya

Бразилія

Бразилія є найбільшою країною в Південній Америці та Латинській Америці.

Басейн річки Амазонки включає в себе величезний тропічний ліс, де живе різноманіття дикої природи, різноманітні екологічні системи та великі природні ресурси, що охоплюють багато охоронюваних місць проживання. Ця унікальна природоохоронна спадщина робить Бразилію однією з 17 мегавидних країн і є предметом значного глобального інтересу та дебатів щодо вирубки лісу та охорони навколишнього середовища.

mexico_

Мексика

Мексика є федеративною республікою в південній частині Північної Америки.

Завдяки своїй багатій культурі та історії, Мексика посідає перше місце в Америці і сьомому світі за кількістю об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Мексика – це мегадиверна країна, яка посідає четверте місце у світі за рахунок біорізноманіття. У 2016 році це була восьма найбільш відвідувана країна світу, з 35 мільйонами міжнародних туристів.

costa_rica

Коста-Ріка

Коста-Ріка є країною в Центральній Америці, Нікарагуа на півночі, Панама на південний схід, Тихий океан на захід, Карибське море на схід, і Еквадор на південь від острова Кокос.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Коста-Ріка має прогресивну природоохоронну політику. Це єдина країна, яка відповідає всім п’яти критеріям ПРООН, визначеним для оцінки екологічної стійкості. Країна зайняла 42-е місце в світі, а третє місце в Америці, в Індексі екологічних показників 2016 року, і вдруге стала найкращою країною в Індексі щасливої планети New Economics Foundation (NEF), який оцінює екологічну стійкість і була визначена NEF як найзеленіша країна світу у 2009 році.

peru

Перу

Перу це країна в західній частині Південної Америки. Країна межує на півночі Еквадором та Колумбією, на сході – Бразилією, на південному сході – Болівія, на півдні – Чилі, а на заході – Тихим океаном. Перу – надзвичайно біорізноманітна країна з ареалами, що межує з засушливими рівнинами приморського регіону Тихого океану на заході до вершин гір Андах, що вертикально простягаються з півночі на південний схід країни до тропічного Амазонського лісу на сході з Річкою Амазонка.

china

Китай

Китай є унітарною суверенною державою в Східній Азії та найбільш густонаселеною країною світу, населення якого становить близько 1,404 млрд.

Китай виник як одна з найдавніших цивілізацій світу, в родючому басейні річки Хілл на північно-китайській рівнині. Пейзаж Китаю величезний і різноманітний, починаючи від пустелі Гобі і Такламакан на посушливій півночі до субтропічних лісів на більш вологий південь. Гімалаї, Каракорум, Памір і Тянь-Шань складають гірські відмінності Китаю від більшої частини Південної та Центральної Азії. Відстань від тибетського плато до густонаселеного східного узбережжя, відповідно, третє і шосте найдовше у світі – Янцзи та Жовті ріки.