Станція Морська – унікальне місце в Україні

На Морський станції зона відпочинку розташована на найвужчому місці курорту, який розділяє Дністровський лиман і Чорне море. Таке специфічне розташування в сукупності з лікувальним і унікальним кліматом з кожним роком більше приваблює туристів. Унікальність цього місця полягає в тому, що де б мандрівник не поселився в районі станції Морської, дійти до лиману чи до моря можна буквально за три хвилини. Особливість також полягає в тому, що з ранку до вечора немає жодного бажання залишати надзвичайно приємну атмосферу морського пляжу, а ввечері можна ще й порибалити в Дністровському лимані рибу як з човна, так і з берега. І без сумнівів улов буде гарантований, адже в лимані водиться лящ і карась, окунь і короп, судак і бичок.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Більшість варіантів проживання тут пропонується в приватному секторі, є спеціально обладнані комплекси відпочинку а також дачі і будиночки на різний смак. Місцевість не може похвалитися великою кількістю баз відпочинку, тому що їх тут дуже мало, але ті які пропонують відпочинок туристам займають першу берегову лінію і мають сучасну, досить розвинену інфраструктуру. Відпочинок тут на відміну від інших курортів відрізняється особливо спокійною атмосферою і усамітненням. Любителям нічних клубів і розважальних закладів буде не цікаво, бо тут вони відсутні. Ще одною унікальністю є те що на пляжах порівняно небагато відпочиваючих, тому пляжі відрізняються чистотою на відміну від інших курортів. Є торгові намети і невеликі магазинчики, що пропонують все найнеобхідніше, в тому числі і продукти. На пляжах напої і деякі продукти пропонують пляжні торговці.

Якщо ж з’явилося бажання провести вечір або ніч у розважальному закладі, досить 5-10 хвилин що б опинитися на станції Лиманській до якої можна пройти пішки, або скористатися викликом таксі. Потрапити на станцію Морську дуже просто і для цього є кілька варіантів.

Якщо їхати машиною, то необхідно від Одеси по автодорозі Р70 через Великодолинське і Овідіополь або по М27 і Т1641 через Чорноморськ, Санжейка і Грибівку.

Є і інші варіанти добирання до курорту загальним транспортом: з залізничного вокзалу маршруткою «Одеса-Білгород-Дністровський» до зупинки «Морська», або з автостанції (ринок «Південний» Одеси) маршрутним таксі «Одеса-Затока» до станції «Морська».

morska

Крім того є економ варіант – з залізничного вокзалу Одеси можна доїхати електричкою по напрямку в Білгород-Дністровський до станції «Морська».