Найяскравіші країни Європи

Нижче подано країни, які визнані найбільш барвистими в Європі. Адже, саме тут туристи можуть побачити найрізноманітніші кольори – від блакитних морських вод Греції до холодних пейзажів Великобританії.

Нідерланди

netherlands

Нідерланди – це країна, розташована в основному в Північно-Західній Європі. Вона складається з трьох острівних територій в Карибському морі – Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба є складовою країною Королівства Нідерландів. Європейська частина Нідерландів складається з дванадцяти окремих провінцій, які межують з Німеччиною на сході, з Бельгією на півдні і з Північним морем на північний захід, з морськими кордонами в Північному морі з Бельгією, Німеччиною та Сполученим Королівством.

Італія

italycountry

Італія зачаровує туристів своїм широким і різноманітним архітектурним стилем, який не можна просто класифікувати за періодом.

Італія відома своїми значними архітектурними досягненнями, такими як будівництво склепінь, куполів і подібних споруд під час стародавнього Риму, заснування архітектурного руху в епоху Відродження в кінці XIV-XVI ст.стиль будівництва. Декілька кращих робіт у західній архітектурі, такі як Колізей, Міланський собор та Флоренційський собор, Пізанська вежа та будівельні конструкції Венеції знаходяться в Італії.

Іспанія

spaincountry

У 2017 році Іспанія стала другою за кількістю відвідувань країною світу, зафіксувавши 82 мільйони туристів. Географічне розміщення Іспанії, популярні берегові лінії, різноманітні ландшафти, історична спадщина, яскрава культура і відмінна інфраструктура зробили міжнародну туристичну галузь країни однією з найбільших у світі.

Кастилія і Леон – іспанський лідер у сільському туризмі, пов’язаний з його екологічною та архітектурною спадщиною.

Англія

englandcountry

Багато древніх кам’яних пам’ятників були встановлені в доісторичний період; серед найбільш відомих є Стоунхендж, Стрілки диявола, Рудстон Моноліт і Кастлерігг. З впровадженням давньоримської архітектури розвивалися базиліки, ванни, амфітеатри, тріумфальні арки, вілли, римські храми, римські дороги, римські форти, заводи і акведуки. Саме римляни заснували перші міста і міста, такі як: Лондон, Бат, Йорк, Честер і Сент-Олбанс. Можливо, найвідомішим прикладом є стіна Адріана, що простягається по всій північній Англії. Іншим добре збереженим прикладом є Римські терми в Бат, Сомерсет.

Грецькі острови

greekislands

Греція має велику кількість островів, оцінка яких коливається від десь близько 1200 до 6 000, залежно від мінімального розміру для врахування.

Найбільший грецький острів за площею – Крит, розташований на південному краю Егейського моря. Другим за величиною островом є Евбея, яка відокремлена від материка проливом Еврипу шириною 60 метрів, і входить до складу Центральної Греції. Після третього і четвертого за величиною грецьких островів, Лесбос і Родос, інші острови складають дві третини площі Родосу або менше.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Грецькі острови традиційно згруповані в такі кластери: Арго-Саронічні острови в Саронському затоці біля Афін; Кіклади, велика, але щільна колекція, що займає центральну частину Егейського моря; острови Північних Егейських островів, вільна група біля західного узбережжя Туреччини; Додеканес, інша вільна колекція на південному сході між Критом і Туреччиною; Споради, невелика щільна група біля берегів Евбеї; і Іонічні острови, головним чином розташовані на захід від материка в Іонічному морі. Крит з навколишніми острівцями і Евбея традиційно виключаються з цієї групи.