Найкращі напрямки для відпочинку у травневі свята

larnaca_cyprus

Ларнака на Кіпрі

Ларнака – це місто на південному узбережжі Кіпру та столиці однойменного округу. Ларнака відоме пальмовою набережною, церквою Святого Лазаря, Хала Султаном Теккє, акведуком Камарес та замком Ларнаки.

tivat_montenegro

Тіват у Чорногорії

Тіват – це прибережне місто на південно-заході Чорногорії, розташоване в затоці Котор. Тіват є центром муніципалітету Тіват, який є найменшим муніципалітетом за площею в Чорногорії.

paphos_cyprus

Пафос на Кіпрі

Пафос є прибережним містом на південному заході Кіпру та столиці Пафосу.

Міжнародний аеропорт Пафосу – другий за величиною аеропорт країни. У місті є субтропічний-середземноморський клімат, з м’якими температурами на острові.

Пафос включений до офіційного списку ЮНЕСКО культурних і природних скарбів світової спадщини за свої вражаючі стародавні залишки, і був обраний як Європейська столиця культури на 2017 рік разом з Оргусом.

casablanca_morocco

Касабланка в Марокко

Касабланка розташована в центральній та західній частині Марокко, що межує з Атлантичним океаном, є найбільшим містом в Марокко. Це також найбільше місто в Магрибі, а також одне з найбільших і найважливіших міст Африки, як з економічної, так і з демографічної точки зору.

ho_chi_minh_city_vietnam

Хошимін у В’єтнамі

Хо Ши Мін Сіті – це найбільше місто В’єтнаму за чисельністю населення.

Метрополітен, який складається з мегаполісу міста Хо Ши Мін, Thủ Dầu Một, Бік Хона, Венг Тау, Dĩ An, Thuận Ан та навколишні міста, населений приблизно 13 мільйонами людей.

crete_greece

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Крит у Греції

Крит – найбільший і найпотужніший з грецьких островів, 88-й найбільший острів у світі та п’ятий за величиною острів у Середземному морі, після Сицилії, Сардинії, Кіпру і Корсики.

Крит утворює значну частину економіки та культурної спадщини Греції, зберігаючи власні місцеві культурні риси (такі як власна поезія та музика). Палац Кносу знаходиться на Криті.

baku_azerbaijan

Баку в Азербайджані

Баку є столицею та найбільшим містом Азербайджану, а також найбільшим містом Каспійського і Кавказького регіонів. Місто розташоване на південному березі Абшеронського півострова поряд з Бакинською затокою.

Внутрішнє місто Баку разом з палацом Ширваншаха та дівою башти було внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 2000 році. За рейтингом Lonely Planet, Баку також є одним з десяти найбільших місць для міського нічного життя.

minsk_belarus

Мінськ у Білорусії

Мінськ є столицею і найбільшим містом Білорусі, розташованим на річках Свислах і Нейміха.

Найдавніші історичні згадки про Мінськ належать до 11 століття (1067 р.), коли місто було визнано провінційним у Полоцькому князівстві.

tbilisi_georgia

Тбілісі у Грузії

Тбілісі є столицею та найбільшим містом Грузії, що лежить на берегах річки Кура.

Завдяки своєму розташуванню на перехресті між Європою та Азією та його близькості до привабливого Шовкового шляху, протягом всієї історії Тбілісі був точкою суперечки між різними світовими силами. Місце розташування міста донині забезпечує його позицію як важливий транзитний маршрут для різних енергетичних і торговельних проектів. Різноманітна історія Тбілісі відбилася в його архітектурі, яка являє собою поєднання середньовічних, неокласичних, мистецьких, художньо-модних, сталінських та сучасних структур.