Тенденції ринку авіаперевезень

Досвід пасажирів є ключовим фактором для авіакомпаній, оскільки учасники ринку дуже жорстко конкурують один з одним, – заявляють фахівці. Мандрівники звикли отримувати вигоду від персоналізованого підходу і, як наслідок, стають все більш і більш вимогливими. Щоб виділитися і привернути клієнтів, перевізники повинні з подвоєною силою продовжувати роботу над інноваціями. Ось деякі з головних тенденцій в сфері авіаперевезень в 2019 році.

aero

Пасажирам з кожним днем стає все простіше вибирати і бронювати онлайн не тільки авіаквиток, а й інші туристичні послуги. Авіакомпанії, не бажаючи «віддавати» клієнтів на сторону, прагнуть створити максимально зручні власні сервіси з пошуку і бронювання готелів, прокату автомобілів, трансферів з аеропорту. Це вигідно і самим мандрівникам: єдина бонусна програма перевізника дозволяє порядно заощадити. За умови, звичайно, що ціни і умови бронювання конкурентоспроможні, а різного виду накрутки і збори мінімальні або зовсім відсутні. Ще один важливий фактор – асортимент. Зрозуміло, що сервіси, що спеціалізуються тільки, наприклад, на бронюванні готелів, мають більше можливостей для детального занурення в ринок і контрактінг. Тому перевізники повинні ще й мати висококласних фахівців, які вміють безпомилково вибрати правильні і затребувані послуги. Тут важливо зберегти баланс.

Авіакомпанії будуть прагнути показати мандрівникам під час покупки квитків товар лицем, тобто, на що буде схожа їх поїздка. Тому в процес бронювання їм доведеться інтегрувати віртуальну реальність. Зате це позбавить пасажирів від необхідності зависати на великій кількості сайтів в пошуках необхідної інформації.

Ще одна тенденція – спрощення процесу бронювання і реєстрації на рейс. Все більше і більше авіакомпаній розгортають чат-ботів, які пропонують автоматизовану допомогу під час покупки квитків, і ця тенденція посилиться в 2019 році. Аеропорти продовжать експерименти з розпізнаванням осіб і «біометричній» посадці для оптимізації процесу. Така практика буде ставати все більш поширеною.

Але ключовим аспектом в 2019 році стане саме персоналізація, особливо щодо розваг на далеких рейсах. Розширення доступності Wi-Fi під час польоту також буде важливим завданням перевізників. Авіакомпанії зможуть отримувати додатковий дохід або включати вартість доступу в Інтернет в ціну квитка, щоб використовувати це як конкурентну перевагу перед колегами.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Експерти Amadeus резюмують: 2019 рік – це рік значних змін в авіаційній галузі. І перш за все, в галузі новітніх технологій. За рік ринок зміниться настільки, що це переверне наші сьогоднішні уявлення про подорожі і туризм.