Головні перлини Казахстану

Алмати

almaty

Місто Алмати славиться багатою історією, яка відбивається в творах мистецтва та архітектури. Старі древні будівлі з ажурною різьбою на фасадах знаходяться поруч з сучасними спорудами зі скла і металу. Але таке сусідство не псує враження від загального портрету міста і ще й створює неповторний архітектурний ансамбль.

Алматинське озеро

lakeofalmaty

Логічним продовженням незабутнього задоволення від побаченої краси Казахстану буде поїздка на велике Алматинське озеро, яке знаходиться на високогір’ї в оточені трьох гірських вершин.

Мальовничі картини зустрічаються не тільки в самому місті, а й довкола. Алмати знаходиться в низовині і повністю захищене красивими гірськими пейзажами, що створюють дивовижний вид з будь-якої точки. Гори знаходяться всього в півгодини їзди від міста. Найближча гора від міста Кок-Тобе, звідки з облаштованих оглядових майданчиків відкривається прекрасна панорама південної столиці Казахстану. А ще можна побачити її з висоти пташиного польоту, спускаючись прямо в центр міста канатною дорогою.

Трохи далі, на висоті майже в 1700 м, розташувався відомий високогірний спортивний комплекс і каток Медеу, який є дуже популярним у туристів. Крім того тут можна здійснювати прогулянки милуючись красивими пейзажами високих гір і дихати чистим гірським повітрям вслухаючись, як бурхливими потоками падає вниз гірська річка, додаючи досконалого і закінченого вигляду загальній картині пейзажу.

Курорт Шимбулак

Ще вище знаходиться мальовничий лижний курорт Шимбулак, звідки відкривається неймовірно чудовий захоплюючий вид. Найвища точка гори знаходиться понад хмарами, що створює відчуття, ніби знаходишся в польоті на невидимому повітряному судні.

Чаринський каньйон

charyncanyon

Чаринський каньйон є древньою пам’яткою природи, складеною з осадових порід, вік яких досягає близько 12 міліонів років. У лоні каньйону зберігся гай реліктового ясена, який пережив епоху зледеніння. Також тут збережено гай азіатської тополі і особливо вражає різноманітність рослин і тварин, які тут проживають. Це і є головним прикладом дбайливого ставлення до природи.

Національний парк «Кольсайські озера»

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Парк здивує мандрівників дійсно шикарною природою з видами невимовної краси. Назавжди підкорить серце любителів красивих пейзажів і первозданної природи. Цими пейзажами можна довго милуватися і через це місце називають «перлиною Північного Тянь-Шаню». У подібних місцях природа, яка збереглася в своєму первісному вигляді, спокійна і безтурботна.

Розкішних і мальовничих місць в Казахстані, де природа, завдяки дбайливому до неї відношенню, дивує і закохує в себе мальовничими картинами, є дуже багато і відвідавши їх хоча б раз, залишиться бажання повернутися сюди знову.