Найкрасивіші казкові замки Європи

Замок Нойшванштайн в Німеччині

Замок Нойшванштайн - це романський палац відродження XIX століття на важкому пагорбі над селищем Хоеншвангау поблизу Фюссена на південно-західній частині Баварії, Німеччина. Палац був призначений Баварським Людвігом II як відступ та подання до Річарда Вагнера. Людвіг заплатив за палац свій особистий стан шляхом великих запозичень, а не баварських державних коштів.

lichtenstein_castle_germany.jpg (117.36 Kb)

Замок Ліхтенштейн в Німеччині

Ліхтенштейнський замок - це приватна туристська пам'ятка, побудована в стилі готичного відродження і розташована в швабській юрі на півдні Німеччини. Він був розроблений Карлом Олександром Хайделов та був описаний як "казковий замок Вюртемберга".

lublin_castle_slovenia.jpg (65.45 Kb)

Люблінський град в Словенії

Люблінський град , також Люблінський замок - середньовічна фортеця на пагорбі, що підноситься над містом Любляна. Виник в XII столітті. Стіни перебудовані в XV столітті, сторожова вежа з'явилася в 1848 році. Як оборонне укріплення використовувався до XVIII століття. У XIX - початку XX століття служив в якості в'язниці. Один із символів міста.

chinon_castle_france.jpg (80.07 Kb)

Замок Шинон у Франції

Замок Шинон - це замок, розташований на березі річки В'єнна в Шиноні, Франція. Замок, що містить музей належить і управляється Генеральною радою Індера-ет-Луара та є основним туристичним об'єктом.

castle_saumur_france.jpg (88.52 Kb)

Замок Сомюр у Франції

Шато де Сомюр – замок розташований у французькому місті Сомюр, департамент штату Мейн-ет-Луар. Спочатку він був збудований в 10-му столітті Тіобладом I, графом Блуа, як укріплена фортеця проти нормандських хижаків. З його вікон відкривається вид на злиття Луари та Тута.

castle_of_chenonceau_france.jpg (101.4 Kb)

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Замок Шенонсо у Франції

Шенонсо - це французький палац, що охоплює річку Шер, поблизу невеликого села Шенонсо в департаменті Індре-де-Луара у долині Луари у Франції. Це один з найвідоміших замків долини Луари.

castle_kronborg_denmark.jpg (70.11 Kb)

Замок Кронборг у Данії

Кронборг - це замок і фортеця в місті Хельсінгер, Данія. Займаний як Ельсінор в спектаклі Вільяма Шекспіра "Гамлет", Кронборг - один з найважливіших замків Відродження в Північній Європі та був включений до списку ЮНЕСКО.

alcazar_in_segovia_spain.jpg (104.13 Kb)

Алькасар в Сеговії Іспанія

Сезазький Алькасар - це замок, розташований у місті Сеговія, Іспанія, всесвітньої спадщини. Висота над скелею та злиттям двох річок поблизу гір Гвадаррама - це один з найяскравіших замкових палаців Іспанії завдяки своїй формі - як лук корабля. Alcázar спочатку був побудований як фортеця, але з тих пір він служив королівським палацом, державною в'язницею, Королівським артилерійським коледжем та військовою академією. В даний час він використовується як музей та будівництво військового архіву.

castle_stirling_great_britain.jpg (80.6 Kb)

Замок Стерлінг у Великобританії

Замок Стерлінг, розташований в Стерлінгу, є одним із найбільших і найважливіших замків у Шотландії, як історично, так і архітектурно. Замок стоїть на вершині Замкової гори, нав'язливої скелі, яка є частиною геологічної освіти Стерлінг-Сілл. Вона оточена з трьох сторін крутими скелями, надаючи їй міцну оборонну позицію.

warwick_castle_united_kingdom.jpg (82.23 Kb)

Уорікський замок у Великобританії

Замок Уорвік - це середньовічний замок, розроблений з оригіналу, зробленого Вільгельмом Завойовником в 1068 році. Уорвік - графство Уорікшир, Англія, розташований на вигині річки Ейвон.