Бурано став найяскравішим напрямом у світі

burano_venice

Бурано в Венеції

Бурано – острів у венеціанській лагуні, північній Італії; як сама Венеція, його можна було б правильніше назвати архіпелагом чотирьох островів, з’єднаних мостами. Він розташований поблизу Торчелло, на північному кінці лагуни, і відомий своїми мереживами та яскравими будинками. Основна економіка сьогодні – це туризм, коли відвідувачі приїжджають на екскурсію та купують мереживні товари.

bo-kaap_cape_town_south__africa

Бо-Каап в Кейптаун

Bo-Kaap – це район Кейптауна, Південна Африка, колишня назва Малайського кварталу. Це колишнє селище, розташоване на схилах Сигнал-Хілл над центром міста і є історичним центром культури мису-малайців у Кейптауні.

Бо-Каап традиційно є багатокультурним районом. Цей район відомий своїми яскравими будинками та кам’яними вулицями.

willemstad_curacao

Віллемстад в Кюрасао

Віллемстад – це столиця Кюрасао, острів у південному Карибському морі, який утворює складову країну Королівства Нідерландів. Історичний центр міста складається з чотирьох кварталів: Пунда і Отробанда, які відділені затокою Синт Анна, а також квартали Шарлоо та Пітермаа Смаль, які є навпроти один одного на меншій гавані Вааіат. Віллемстад є домом для синагоги Кюрасао, найстарішої збереженої синагоги в Америці. Центр міста, з його унікальною архітектурою та входом до гавані, був визначений як об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

jodhpur_india

Джодхпур в Індії

Джодхпур є другим за величиною містом Індійського штату Раджастхан і офіційно другим столичним містом штату. Джодхпур – це популярне туристичне місто, в якому знаходяться численні палаци, форти та храми, розташовані в крутому ландшафті пустелі Тар.

la_boca_buenos_aires

Ла-Бока у Буенос-Айресі

Ла-Бока – це околиці столиці Аргентини, Буенос-Айрес. Вона зберігає сильний європейський аромат, багато хто з його ранніх поселенців родом з італійського міста Генуя.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Ла-Бока є популярним місцем для туристів, які відвідують Аргентину, з його барвистими будинками та пішохідною вулицею, Caminito, де виступають виконавці танго.

jaipur_india

Джайпур в Індії

Джайпур є столицею і найбільшим містом Індійського штату Раджастхан у Західній Індії. Джайпур також відоме як рожеве місто Індії. Джайпур знаходиться в 280 км (174 милях) від столиці Індії Нью-Делі. Джайпур утворює частину туристичного ланцюга західного Золотого трикутника разом з Агра. Джайпур є популярним туристичним напрямком в Індії і служить воротами інших туристичних напрямків в штаті Раджастхан, таких як Джодхпур, Джайсалмер, Удайпур і гора Абу.