Найбільш екстремальні канатні дороги світу

aiguille_du_midi_chamonix_france

Егюій-дю-Міді в Шамоні у Франції

Більше 50 років найзнаменитіші та найвищі з Егюій де Шамоні були дуже популярні у світі. Від центру Шамоні, приблизно 20 хвилин їзди на канатній дорозі Aiguille du Midi, також можна пройти до воріт високих альп на висоті 3842 м.

mont_blanc_courmayeur_italy

Монблан Курмайёр в Італії

Монблан-де-Курмайёр – вершина в гірському масиві Монблан в Альпах в Італії в провінції Валле-д’Аоста висотою 4748 метрів над рівнем моря.

У більшій частині маршрутів вершина Монблан-де-Курмайёр проходиться в рамках сходження на основну вершину масиву, зокрема, є можливість спуститися до вершини Монблан-де-Курмайёр після сходження на основну вершину Монблану. Класичний прямий маршрут сходження включає проходження вершин Егюій-Бланш-де-Пётре, Монблан-де-Курмайёр і Монблан.

valluga_arlberg_austria

Валлуга Арльберг в Австрії

Вершина гори Валуги на висоті 2811 метрів – це один з найбільш приголомшливих видів, які можна побачити в Тіролі.

Санкт Антон ам Арльберг, який часто називають св. Антоном, це село та гірськолижний курорт у австрійському штаті Тіроль. Гора розташована в тирольських Альпах, з аеродинамічними трамвайними і крісельними підйомниками до 2,811 м (9,222 фута), що дає вертикальне падіння на 1 507 м (4 944 фута). Це також популярний літній курорт серед туристів, треккерів і альпіністів.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

la_grave_france

Ла-Грав у Франції

La Grave – невеликий гірськолижний курорт у Французьких Альпах, де розміщена гора La Meije (3982 м). Територія небезпечна для катання на лижах. Вертикальне падіння становить 2150 метрів, хоча можна кататися нижче курорту до дороги та збільшити вертикальний спуск до 2300 метрів.

whistler_blackcomb_canada

Вістлер-Блеккомб в Канаді

Вїстлер Блеккомб є основним гірськолижним курортом, розташованим в 121 км (75 милях) на північ від Ванкувера, в Британській Колумбії, Канада. За багатьма заходами це найбільший гірськолижний курорт в Північній Америці.

engelberg_switzerland

Енгельберг у Швейцарії

Енгельберг є сільським курортом і муніципалітетом в кантоні Обвальден у Швейцарії.

Енгельберг – головним гірським курортом Центральної Швейцарії. Завдяки комбінації сучасних снігових і спортивних об’єктів та альпійського розташування, Енгельберг користується популярністю як для літнього, так і для зимового туризму.