Найбільш екстремальні канатні дороги світу

aiguille_du_midi_chamonix_france.jpg (70.65 Kb)

Егюій-дю-Міді в Шамоні у Франції

Більше 50 років найзнаменитіші та найвищі з Егюій де Шамоні були дуже популярні у світі. Від центру Шамоні, приблизно 20 хвилин їзди на канатній дорозі Aiguille du Midi, також можна пройти до воріт високих альп на висоті 3842 м.

mont_blanc_courmayeur_italy.jpg (62.87 Kb)

Монблан Курмайёр в Італії

Монблан-де-Курмайёр - вершина в гірському масиві Монблан в Альпах в Італії в провінції Валле-д'Аоста висотою 4748 метрів над рівнем моря.

У більшій частині маршрутів вершина Монблан-де-Курмайёр проходиться в рамках сходження на основну вершину масиву, зокрема, є можливість спуститися до вершини Монблан-де-Курмайёр після сходження на основну вершину Монблану. Класичний прямий маршрут сходження включає проходження вершин Егюій-Бланш-де-Пётре, Монблан-де-Курмайёр і Монблан.

valluga_arlberg_austria.jpg (106.03 Kb)

Валлуга Арльберг в Австрії

Вершина гори Валуги на висоті 2811 метрів - це один з найбільш приголомшливих видів, які можна побачити в Тіролі.

Санкт Антон ам Арльберг, який часто називають св. Антоном, це село та гірськолижний курорт у австрійському штаті Тіроль. Гора розташована в тирольських Альпах, з аеродинамічними трамвайними і крісельними підйомниками до 2,811 м (9,222 фута), що дає вертикальне падіння на 1 507 м (4 944 фута). Це також популярний літній курорт серед туристів, треккерів і альпіністів.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

la_grave_france.jpg (103.95 Kb)

Ла-Грав у Франції

La Grave - невеликий гірськолижний курорт у Французьких Альпах, де розміщена гора La Meije (3982 м). Територія небезпечна для катання на лижах. Вертикальне падіння становить 2150 метрів, хоча можна кататися нижче курорту до дороги та збільшити вертикальний спуск до 2300 метрів.

whistler_blackcomb_canada.jpg (119.04 Kb)

Вістлер-Блеккомб в Канаді

Вїстлер Блеккомб є основним гірськолижним курортом, розташованим в 121 км (75 милях) на північ від Ванкувера, в Британській Колумбії, Канада. За багатьма заходами це найбільший гірськолижний курорт в Північній Америці.

engelberg_switzerland.jpg (72.55 Kb)

Енгельберг у Швейцарії

Енгельберг є сільським курортом і муніципалітетом в кантоні Обвальден у Швейцарії.

Енгельберг - головним гірським курортом Центральної Швейцарії. Завдяки комбінації сучасних снігових і спортивних об'єктів та альпійського розташування, Енгельберг користується популярністю як для літнього, так і для зимового туризму.