Авіакомпанія Ernest Airlines більше не літатиме до Львова

Відома італійська авіакомпанія Ernest Airlines, яка здійснює перельоти зі Львова до Рима, Венеції, Неаполя і Мілана призупиняє свою діяльність на наших теренах.

ENAC (Італійське управління цивільної авіації) повідомило про призупинення дії ліцензії на перевезення пасажирів і вантажів лоукост-авіакомпанією Ernest Airlines з 13 січня 2020 року, про це можемо прочитати на сайті управління avianews.com.

Авіакомпанії заборонено продаж квитків, проте надано можливість здійснювати рейси в піковий період перевезень з метою захисту пасажирів, які вже придбали квитки заздалегідь на Новорічні та Різдвяні свята.

aviakompaniya-ernest-airlines-1

Припинення ліцензії не пов’язане з безпекою польотів, зазначають в управлінні ENAC.

Проте якщо авіакомпанія Ernest Airlines надасть необхідні гарантії, передбачені правилами ЄС, припинення дії ліцензії може бути скасовано. При цьому в повідомленні не вказано, які саме вимоги має виконати авіакомпанія Ernest Airlines для відновлення дії ліцензії.

На разі на сайті лоукосту розміщене повідомлення про припинення продажу квитків, а також відсутній продаж квитків на рейси після 13 січня.

Пасажири, які вже мають квитки на рейси даної авіакомпанії, з датою відправлення починаючи з 13 січня (включно) можуть звернутися за поверненням коштів, заповнивши онлайн-форму на сайті лоукосту.