На португальському курорті введуть туристичний податок

Додатковий вид податку, а саме, “зелений податок” в Алгарве, найпівденнішій області Португалії, яка розташована на Атлантичному узбережжі, планували стягувати ще в червні поточного року, але на прохання місцевих готельєрів термін нововведення перенесли на наступний сезон.

За попередніми розрахунками, додатковий податок принесе регіону, де в основному відпочивають британці, німці та французи, близько 20 мільйонів євро в рік.

algarvecave

Згідно з новим законом, місцевий “курортний збір” буде збиратися з березня по жовтень. Від його оплати будуть звільнені туристи, які проживають в місцевих об’єктах розміщення більш семи ночей, а також всі діти віком до 12 років. Ставка податку буде однакова для всіх об’єктів розміщення: готелі, ліцензовані апартаменти або орендоване туристичне житло. Засоби від податку будуть направлятися на підтримку туристичної інфраструктури.

Регіон має свій адміністративний центр у місті Фару, де розташовано як міжнародний аеропорт регіону (ФАО) державний університет, Алгарвський університет. Туризм та пов’язані з ним заходи є найбільшими і складають основну частину літньої економіки Алгарве.

У регіоні також є економічно важливим виробництво продуктів харчування, що включає в себе рибу та інші морепродукти, різні види фруктів, такі як апельсини, інжир, сливи, кабана та мигдаль. Хоча Лісабон перевершує Алгарве з точки зору туризму дохід Алгарве вважається найбільшим і найважливішим.

algarve

Основними принадами, які ваблять туристів є: пляжі, середземноморський клімат, безпека, кухня та відносно низькі ціни. Знамениті пляжі в Алгарве розташовані починаючи з пляжу Марінья до Армазао де Пекра. Відоме курортне місто Caldas de Monchique. Окрім природних особливостей та пляжів, Алгарве інвестував у створення мережі полів для гольфу.

Алгарве також користується популярністю у релігійному туризмі, зокрема паломництво в Святилище Пресвятої Богородиці (найвідоміший як Суверенна Мати), Маріанську святиню, присвячену покровителю Луле, яка залучає тисячі паломників католицької віри до міста або міжнародні паломницькі візити до місць проявів Пресвятої Богородиці Мати Доброти, які відбулися біля Сан-Маркос-да-Серра.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

algarvebich

Крім того, варто знати, що з 1 березня 2018 року туристичний податок мандрівникам доводиться платити в Порту, а саме, 2 євро за добу проживання, а з 2016 року податок оплачують в Лісабоні – 1 євро.