Любителям сиру варто відвідати Південну Корею

Незвичайний комплекс під назвою “Imsel Cheese Theme Park” був відкритий в невеликому повіті Імсіль ще в 2004 році. Незважаючи на те, що тут немає величезних басейнів з сиром для фондю і американських гірок, повністю створених з сиру, розваг на території парку досить. Відвідувачі можуть дізнатися всю необхідну інформацію про виробництво сиру різних сортів, взяти участь в даному процесі, і безумовно, покататися на різних атракціонах.

korea

Введення сиру в корейську дієту почалося з 1958 року, коли бельгійський священик прийшов до Imsil в регіоні Чолла-Пукто в якості місіонера, де він розвів кіз і почав робити свій власний сир. Губернатор Імсил попросив його навчити майстерності всю громаду.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

На території комплексу також розташовані численні фуд-корти зі стравами з сиру і сувенірні магазини.

У парку є кілька «навчальних сирних» центри, де можна зробити сир, фабрика з переробки молока, місцевий спеціалізований магазин, два ресторани, і наукова лабораторія, яка досліджує різні способи отримання кращого сиру.

cheese_korea

Корейська кухня розвинулася через століття соціальних та політичних змін. Інгредієнти та страви відрізняються у кожній провінції. На сьогоднішній день існує безліч важливих регіональних страв, які поширюються в різних варіаціях по всій країні.

cheese
Корейська королівська кухня одного разу принесла всі унікальні регіональні спеціальності для королівської сім’ї. Харчування, споживане як королівською сім’єю, так і звичайними корейськими громадянами, регулюється унікальною культурою етикету.

Південна Корея розташована в Східній Азії і складає південну частину Корейського півострова, лежить на сході до материкової частини Азії.

Південна Корея розташована в зоні помірного поясу з переважно гірською місцевістю. Столиця та найбільше місто – Сеул.

Південна Корея є розвиненою країною та економікою з високим рівнем доходу та “дуже високим” Індексом людського розвитку, що займає 18 місце в світі.