Місця, які варто відвідати після 30

monte_carlo_in_monaco

Монте-Карло в Монако

Мандрівникам які більше полюбляють розкіш ніж екстрим, варто відвідати Монте-Карло з його прославленим на увесь світ казино. Ось уже 150 років в пишно вбраних залах киплять неабиякі пристрасті: мільйонери і аферисти, зірки і прості смертні витрачають купу грошей і виграють нечувані суми в рулетку, покер, баккару і блекджек. Щоб випробувати удачу, доведеться причепуритися (дрес-код – вечірні сукні та смокінги) і заплатити за вхід.

blue_lagoon_in_iceland

Блакитна лагуна в Ісландії

При бажанні покращити здоров’я, але звичайні спа вже не цікавлять, варто відвідати Ісландію, де знаходиться унікальне геотермальне озеро Блакитна лагуна. Півострів Рейкьянес утворений з пористої лави, крізь яку просочується морська вода, збагачена корисними мікроелементами і круглий рік прогріта до +37 … + 40 ° C.

mont_saint_michel_in_france

Мон-Сен-Мішель у Франції

Кожен французький замок – застигла в камені легенда, і гірський Мон-Сен-Мішель – не виняток. Це місце, де молилися перші християни а в 8 столітті звели монастир, який пережив незліченні битви і облоги, який побував в’язницею і знову став мирним абатством. Розгорнену біля підніжжя рівнину регулярно затоплюють найсильніші в Європі припливи а замість суші – бурхливий океан, над яким все так само незворушно височить острів, увінчаний церковним шпилем.

Мон-Сен-Мішель – прообраз фортеці Мінас Тіріт з «Володаря Кілець».

sahara_in_north_africa

Сахара в Північній Африці

Поїздка в Сахару – досвід незабутній: кілометри піску, обпаленого безжальним сонцем, вселяють шанобливий трепет. В Тунісі варто побачити озеро Шотт-ель-Джерід, де знімали «Зоряні війни», в Єгипті – смарагдовий оазис Сива, в Марокко – фортеця Аіт-Бенхадду, яка знайома з цілої низки блокбастерів.

maui_in_the_usa

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Мауї в США

У світі багато місць, де природа кидає виклик людині, і саме вони тягнуть екстремалів, які звикли перевіряти себе на міцність і підкорювати небезпечні вершини. Щоб отримати заповітну дозу адреналіну, можна стати на дошку для серфінгу і залишитися один на один з хвилею. Висота хвилі «Джоуз» на Мауї – більше 20 м, швидкість – близько 50 км / год.

tulum_in_mexico

Тулум у Мексиці

Пляж плюс екскурсії – безпрограшна класика, і якщо європейське узбережжі набридло, то саме час махнути в Тулум. Життя тут по-селянськи розмірене, а пейзажі – суцільний захват: чи не найкращі у всій Мексиці пляжі з білим піском, чистою водою і стрімкими скелями. Але головний магніт півострова Юкатан – руїни таємничої цивілізації майя: храми, житлові будинки, вежі і фортеці.

masai_mara_in_kenya

Масаї-Мара в Кенії

Кенія зустрічає гостей по-різному, але в кожному пробуджує щось давнє, первісне: там, де зародилася людська цивілізація, інакше і бути не може. Залишається лише захоплюватися природою Масаї-Мара, поки повз величаво простують леви, слони, леопарди і носороги. Ночувати в лоджах посеред савани, з побоюванням прислухаючись до кожного шороху. Відчувати мурашки на шкірі, спостерігаючи за ритуалами гордих масаїв.