Найкращі тури для цінителів вина

burgundy_france

Бургундія у Франції

Бургундія – це історична територія та колишній адміністративний регіон Франції. Бургундія є однією з головних виробничих площ Франції, де виробляють відомі сорти вина. Це добре відомі як червоні, так і білі вина, виготовлені в основному з винограду Піно Нуар та сорту Шардоне, хоча інші виноградні сорти тут можуть бути, включаючи Гамай, Аліготе, Піно Блан та Совіньон Блан. Регіон поділений на Кот-д’Ор, де знаходяться найдорожчі та найцікавіші Бургундії, а також Божоле, Шаблі, Кот-Чалонез і Макон. Репутація та якість найкращих вин разом із тим, що вони часто виробляються в невеликих кількостях, призвели до високого попиту та високих цін, а деякі Бургундії входять до числа найдорожчих вин у світі.

piedmont_italy1

П’ємонт в Італії

П’ємонт – регіон на північному заході Італії, один з 20 регіонів країни. Він межує з регіоном Лігурії на південь, з Ломбардією та Емілія-Романья на сході та районом долини Аоста на північний захід; вона також межує з Францією на захід і Швейцарію на північний схід.

П’ємонт є одним з чудових виноробних регіонів Італії. Більше половини його 700 квадратних кілометрів (170 000 акрів) виноградників зареєстровано в DOC позначеннях. Тут виробляються престижні вина такі, як Бароло, Барбареско, від Ланге біля Альби, а також Москато д’Асті, а також блискучий Асті з виноградників навколо Асті. Серед сортів винограду корінних народів – Неббіоло, Барбера, Долцето, Фрейза, Гріньоліно і Брачето.

mendoza_argentina

Мендоса в Аргентині

Мендо́са — місто в Аргентині, столиця провінції Мендоса і центр її столичного департаменту. Місто розміщене в північній частині провінції, на східному схилі Анд.

Через місто проходить головна автодорога, що сполучає Аргентину і Чилі, також тут часто зупиняються туристи, що прямують в Анди (зокрема для сходження на Аконкаґуа — їх найвищу вершину). Поруч з містом також розташовано багато зимових лижних курортів. Місто є важливим центром історичного туризму. Головними експортними видами економічної діяльності міста є виробництво вина та оливкової олії.

sonoma_california_usa

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Сонома в Каліфорнії, США

Сонома – це місто в Долині Сонома, округ Сонома, штат Каліфорнія, США, що оточує його історичну міську площу, залишок міського мексиканського колоніального минулого. Сьогодні Sonoma є центром державної виноробної промисловості, а також будинком міжнародного кінофестивалю Sonoma.

Сонома також вважається батьківщиною виноробства в Каліфорнії, починаючи з оригінальних виноградників Місії Сан-Франциско Солано, з поліпшеннями, зробленими Агостоном Харасті, батьком каліфорнійського виноградарства, і зараховано до введення виноградного сорту Zinfandel / Primitivo.

Урочистий фестиваль долини Місяця відбувається пізно кожного вересня, і це найстаріше свято Каліфорнії для його виноробної спадщини.

quebec_canada

Квебек у Канаді

Квебек – це одна з тринадцяти провінцій та територій Канади. Провінція розділяє морські кордони з Нунавутом, островом Принца Едуарда та Новою Шотландією.

Квебек виробляє пиво з самого початку колонізації. На сьогоднішній день існує майже 100 пивоварних заводів та компаній, включаючи Unibroue, Molson Coors, Labatt та багато інших. Квебек також виробляє вино, льодяне вино та крижаний сидр.

peloponnese_greece

Пелопоннес в Греції

Peloponnese це півострова та географічний регіон на півдні Греції. Він відділений від центральної частини країни перешийкою і Коринфською затокою.

Пелопоннес є найбільшою виноградарсько-виноробницькою ділянкою Греції. Виробляються переважно білі вина. В країні найбільш відомі мускати Пелопоннеса і червоне солодке вино Мавродафні міцністю 14—16 % об.

clare_valley_australia

Долина Клер в Австралії

Долина Клер – це долина, розташована в Південній Австралії приблизно в 100 кілометрах на північ від Аделаїди в районі ради в Клер і Джілберт. Це долина річки, утворена річкою Хатт, але також сильно пов’язана з приблизно паралельною Річкою Хілл. Долина проходить через шосе Horrocks, а міста в долині уздовж цього маршруту з півдня на північ – Оберн, Лейзингем, Ватервале, Пенуортхем, Севенгілл і Клер.

Ця географічна особливість стала причиною виноробного регіону Кларе-Долина, відомого виноградарського регіону Австралії.