Місця, які найчастіше розчаровують туристів

На форумах туристів найбільше негативних відгуків отримали міста Італії, в тому числі Венеція.

venicecountry

“Венеція – не що інше, як туристична пастка. Спочатку ти, звичайно, захоплюєшся знаменитими каналами, які розсікають місто. Це дійсно цікаво. Але це все, що там є. Побачивши один, вважай, ти подивився і інші”, – обурювався один із коментаторів.

Незважаючи на такі відгуки з 2016 року Венеція визнана найкрасивішим містом у світі. Проте, місто стикається з деякими серйозними проблемами, включаючи фінансові труднощі, ерозію, забруднення, осідання, надмірну кількість туристів у пікові періоди та проблеми, спричинені негабаритними круїзними суднами, що плавають недалеко від берегів історичного міста.

На другому місці опинилось єгипетське місто Ель-Гіза, оскільки Велика піраміда виявилася не такою грандіозною, як очікували мандрівники.

eigiza

Незважаючи на це Гіза є найвідомішим місцем плато Гізи: місцем деяких з найяскравіших пам’яток світу, включаючи комплекс древніх єгипетських королівських поховань і священних споруд, включаючи Великого Сфінкса, Велику піраміду Гізи, і ряд інших великих пірамід, і храмів. Гіза завжди була центром історії Єгипту завдяки своєму розташуванню недалеко від Мемфіса, стародавньої столиці Фараонів Старого Королівства.

Туристи також розкритикували пляжі Балі, які в реальному житті були не такими вражаючими, як на фото. Замість того щоб витрачати час на цей острів, вони порадили провести відпустку в Таїланді.

islandbali

Проте, острів Балі отримав нагороду «Кращий острів» для мандрівок та відпочинку у 2010 році. Балі пропонує туристам для відвідин: різноманітні туристичні пам’ятки, відмінні міжнародні та місцеві ресторани, а також доброзичливість місцевих жителів. За версією BBC Travel, опублікованою в 2011 році, Балі є одним з найкращих у світі островів, займаючи друге місце після Санторіні в Греції.

На думку інших користувачів, столицю Камбоджі Пномпень наповнили кишенькові злодії, Дубай перетворився в “бетонні джунглі”, а грецький острів Санторіні – занадто дорогий і переповнений туристами.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Паризький музей Лувр охрестили безглуздістю, афінський Акрополь – “руїною, яка розпадається і кілька руїн поменше неподалік”, а нью-йоркський Таймс-сквер – депресивним.