Міні-готелі очолять список популярного житла в 2019 році

Грунтуючись на внутрішніх даних за останній рік, сервіс Airbnb прогнозує зростання кількості бронювань мініатюрних будинків, комор, ферм, будинків в кикладському стилі і вагончиків.

Число замовлень мініатюрних будинків збільшилося на 125% в 2018 році в порівнянні з 2017 роком. У 2019 році маленькі будинки очолять список найпопулярнішого житла.

smallhouse

Їх вибирають мандрівники, які віддають перевагу затишку і мінімалізмі, наприклад, мініатюрний дерев’яний будинок з двоповерховим ліжком в Сіетлі або розмальований будиночок прямокутної форми на пляжах Уругваю.

На 110% і 85% в порівнянні з минулим роком збільшилася кількість бронювань комор і фермерських будинків. Багато мандрівників з кожним роком частіше прагнуть спробувати себе в ролі справжнього фермера і пожити в сільській місцевості. Такі локації приваблюють унікальною можливістю втекти від шуму і суєти міста а також просто пожити в своє задоволення і спробувати себе в іншій галузі а також не відволікатись на повідомлення месенджерів.

Кількість замовлень купольних будинків за рік збільшилася на 107%. Футуристичні будинки з купольними склепіннями часто поєднують в собі незвичайний дизайн і багатофункціональний простір. Крім того, в них можна годинами спостерігати за зірками і ночами робити фотографії неймовірної краси.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Традиційні грецькі будинки в кикладскому стилі стали більш популярними на 95% в порівнянні з минулим роком. Культові білі будинки з блакитними склепіннями, які розташовані на Середземномор’ї є візитною карткою Греції. Можливість зупинитися в грецькому будинку є одним із основних аргументів для мандрівників, які планують відправитися у відпустку саме на Кикладські острови.

minihotel

Кількість замовлень вагончиків для пастухів за рік збільшилася на 93%. Такі будинки часто зустрічаються у Франції і у Великобританії. Цифрова детоксикація і можливість відключитися від інтернету на період відпустки роблять ці затишні місця ще більш привабливими і бажаними для туристів.