Найкращі напрямки для відпочинку в Європі

Для полегшення пошуку країни в Европі для відпочинку створено перелік міст, які є кращими турнапрямками. В перелік увійшли:

snafeldsnes.jpg (113.9 Kb)

Півострів Снайфедльснес - найкрасивіше місце в Ісландії

Півострів Снайфедльснес дозволяє побачити ігристі впадини, драматичні вулканічні вершини, чисті морські скелі, широкі золоті пляжі та хрусткі течії лави, які складають різноманітний та захоплюючий ландшафт піщаного узбережжя. Хороші дороги та регулярні автобуси означають, що це просто поїздка з Рейк'явіка, пропонуючи перетин найкращої Ісландії в дуже компактному регіоні.

alpe_di_susie.jpg (66.7 Kb)

Гірське плато Альпе-ді-Сьюзі в Італії - найбільше в Европі.

Гірське плато Альпе-ді-Сьюзі подарує захоплюючі погляди на вершини доломітів, 300 днів сонця, величезна безмежність найбільшого гірського плато Європи: краса курорту Alpe di Siusi є легендарною. Відпочинок тут - найкращий спосіб дізнатись про неймовірну природу у сільській місцевості під час відпустки, пішки чи на велосипеді влітку, на лижах чи сноубордах на схилах взимку.

la_massana.jpg (95.17 Kb)

Ла-Массана - симпатичне андорське містечко.

В Ла-Массані основною галуззю є туризм. Взимку основними видами діяльності є катання на лижах, сноуборд. Влітку основними видами діяльності є піші прогулянки, скелелазіння, гірський велосипед, 4x4 маршрути та каньйони.

cheltenham.jpg (54.9 Kb)

Челтнем - древнє місто в Великобританії.

Челтнем відомий як спа-центр Cheltenham - це курортне містечко, розташоване на краю Котсволдс, району видатної природної краси в Глостерширі. Челтнем став курортом здоров'я та відпочинку з часу виявлення мінеральних джерел 1716 року та має велику кількість відомих історичних шкіл.

bouillon.jpg (69.54 Kb)

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Буйон - маленьке містечко в Бельгії.

Буйон знаходиться в Люксембурзі дуже близько від французького кордону. Це приємне місто на вигині в річці Семох в Арденнах. Головною визначною пам'яткою є вражаючий середньовічний замок.

sagres.jpg (.16 Kb)

Сагреш -невеличке прибережне містечко в Португалії.

Сагреш пропонує вид на деякі з найбільш драматичних пейзажів Алгарве і має кінцеве світове озеленення з морськими різьбленими скелями і порожньою, збитою вітром фортецею високо над опушеним океаном. Село має невимушений вигляд і простір, веселі кафе та бари, і все це стало особливо популярним в останні роки з поширенням серфінгу. За межами міста, вражаючі скелі Кабо-де-Сан-Вісенте показують захоплюючий вид.

rovinj.jpg (79.74 Kb)

Ровінь - найкрасивіше місто в Істрії, якщо не в усій Хорватії.

Старе місто розташоване біля моря, на горбистому півострові, з баштою церкви Св. Євфимії, яка відрізняється своєю найвищою точкою. Ровінь дуже мальовниче місто, яке дозволяє зробити найкрасивіші фотографії на згадку.

tyrol.jpg (58.04 Kb)

Тіроль - мальовничий курорт в Австрії з великою кількістю пам'яток.

Тіроль приваблює відвідувачів з усього світу, щоб отримати найкраще з обох світів - міської складності Інсбрука, її столиці та захоплюючого альпійського майданчика навколо нього.

Для того, щоб відпочинок був дійсно незабутній варто вибрати один з перерахованих напрямків.