Найкращі напрямки для пляжного відпочинку взимку

kanary

Як би це дивно не звучало, але дуже часто взимку так хочеться поніжитися під теплим і ніжним сонцем. Такі думки дуже часто відволікають від вирішення робочих питань і не дозволяють зосередитися.

Для того, щоб спростити вибір країни найкращої для відпустки створено перелік туристичних напрямків для пляжного відпочинку взимку. До переліку увійшли:

lanzarote

Лансароте – найбільш північний і східний з великих островів Канарського архіпелагу

Лансароте відомий як «острів вогнедишних гір». Острів знаходиться в 140 км від узбережжя Африки і 1000 км від материкової Європи. Тут багато спотів для серфінгу. А найкраще місце – село Тамар. Багато європейців приїжджають саме сюди, щоб навчиться серфінгу.

kanary_islands

Канарські острови – група островів вулканічного походження в Атлантичному океані

Канарські острови розташовані біля північно-західного узбережжя Африки, в 100 км від кордону між Марокко і Західною Сахарою.

costa-rica

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Коста-Ріка – невелика країна в Центральній Америці

Коста-Ріка межує на півночі з Нікарагуа, на півдні з Панамою, на сході – омивається Карибським морем, на заході – Тихим океаном. Столиця – Сан Хосе, рельєф – високе центральне плато і тропічні узбережжя; спочатку Коста-Ріка була повністю покрита лісами, зараз залишилося 17% лісів; половину ріллі віддали під скотарство.

Також до переліку увійшли: Куба; Мозамбік; Штат Флорида, США; Гран-Канарія, Канарські острови; Барбадос; Нижня Каліфорнія, Мексика; Дубай, ОАЕ; Пхукет, Таїланд; Ес-Сувейра, Марокко; Сент-Люсія; Ріо-де-Жанейро, Бразилія; Оман; Сейшельські острови; Гамбія; Лангкаві, Малайзія; Шрі Ланка; Тенеріфе, Канарські острови; Антигуа і Барбуда; Абу-Дабі, ОАЕ; В’єтнам; Півострів Юкатан, Мексика; Камбоджа.

Основною перевагою зимового пляжного відпочинку є можливість побувати в країнах з дуже приємним і легким кліматом, таким чином провести незабутню відпустку в зимовий період.