Найкращі місця відпочинку для охочих побути на природі

the_ark_matugama_sri_lanka

Ковчег Мутугама у Шрі-Ланці

У ретроспективі “Ковчег” – це сучасна, вишукана вілла, розташована на висоті 40 акрів в Мутугамі, серед плантацій з корицею та джунглями. Його унікальне і вишукане місце дозволяє побачити захоплюючий вид на маєток, долину внизу та пагорби за його межами, залишаючись у пишному зеленому усамітненні.

tubakuba_bergen_norway

Тубакуба у Бергені в Норвегії

Тубакуба – це пропозиція для сімей з дітьми (сім’ї з дітьми у віці до 12 років). Зручний салон у лісовому краю Флоєн з найкращим видом на місто.

Тубакуба зручно обладнана. Тут можна знайти 4/5 спальних місць на 3 різних висотах без матраців. Тому, для поїздки в Тубакуба необхідно упакувати все з теплого одягу, щось для спання, сидіння і приготування їжі.

akasha_mountain_retreat

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Гора Акаша ретрит в Хейдельберг, ПАР

Гора Акаша пропонує мальовничий стиль Кап-Марока. Проживання в Akasha Mountain Retreat відбувається в спокійній, приватній атмосфері з вражаючим панорамним видом на Лангеберг та відокремлену площу Дювенхокс.

shelter_one_joshua_national_park_california_usa

Притулок Один в Національному парку Джошуа Трі в Каліфорнії, США

Притулок Один – це новий сучасний будинок, розташований менш ніж за 1 милю від західного входу в Національний парк Джошуа Трі.

la_pedvilla_southern_tyrol_italy

Ла Педівілла в Південному Тіролі, Італія

Високо в горах Доломити, біля невеликого міста Марео в Південному Тіролі, Італія архітектори нещодавно завершили унікальну нову резиденцію, яка поєднує захоплюючі альпійські види з нагородами. Резиденція під назвою La Pedevilla, насправді, є гостьовим домом, і доступна для бронювання протягом усього року для створення чудових альпійських канікул у незайманому селищі, розташованому на висоті 1200 метрів у італійських Альпах. Його дизайн посилається на традиційний архітектурний стиль “Les Viles”, який є традиційним типом комунального будинку в Південному Тіролі.