Список міст, які варто відвідати цієї весни

paris_france

Париж у Франції

Найпопулярнішою туристичною пам’яткою міста є Собор Паризької Богоматері і музей Лувру які є найбільш відвідуваними в світі. Крім цього тут можна відвідати Центр Помпіду, музей Орсе, Національний музей природної історії, Базиліку дю Сакре-Кер, Ейфелеву вежу та Тріумфальну арку.

amsterdam_the_netherlands

Амстердам у Нідерландах

Амстердам є столицею Нідерландів. Назва Амстердама походить від Amstelredamme, що свідчить про походження міста навколо греблі в річці Амстел.

Будучи комерційною столицею Нідерландів та одним з провідних фінансових центрів Європи, Амстердам вважається альфа-світовим містом дослідницькою групою “Глобалізація та світові міста” (GaWC). Місто також є культурною столицею Нідерландів. Тут розташовано багато великих голландських установ, а в місті розташовані сім із 500 найбільших світових компаній, у тому числі Philips та ING.

Основні визначні пам’ятки Амстердама, включаючи його історичні канали, музей Рейкс, музей Ван Гога, музей Стеделійк, Ермітаж Амстердам, будинок Анни Франк, музей Амстердама, район його червоного світла.

prague_czech_republic

Прага в Чехії

Прага містить один зі світових найбільш незайманих і різноманітних колекцій архітектури, від романського стилю до готики, ренесансу, бароко, рококо, неоренесансу, неоготики, модерну, кубізму, неокласичного та ультрасучасного. Низька вартість проживання в Празі робить її популярним місцем для переселення емігрантів до Європи.

edinburgh_scotland

Единбург у Шотландії

Единбург є столицею Шотландії. Він розташований у Лотьяні на південному березі річки Форт. Це другий за величиною фінансовий центр у Сполученому Королівстві, а історичні та культурні пам’ятки міста перетворили його в друге за популярністю туристичне місце у Великій Британії, залучаючи щороку більше мільйона закордонних гостей. Единбург знаходиться в центрі міста Единбурга та південно-східного регіону Шотландії, що включає Східний Лотіан, Едінбург, Файф, Мідлотіан, Шотландські межі та Західний Лотіан.

oslo_norway

Осло в Норвегії

Осло є столицею та найбільш густонаселеним містом Норвегії.

Осло – економічний та урядовий центр Норвегії. Місто також є центром норвезької торгівлі, банківської справи, промисловості та судноплавства. Це важливий центр для морських галузей та морської торгівлі в Європі. У місті є багато компаній у морському секторі, деякі з яких є одними з найбільших у світі судноплавних компаній, кораблебудівників та морських страхових брокерів. Осло є пілотним містом Програми міжкультурних міст Ради Європи та Європейської комісії.

copenhagen_denmark

Копенгаген в Данії

Копенгаген є столицею та найбільш густонаселеним містом Данії. Копенгаген розташований на східному узбережжі острова Зеландія. Ще невелика частина міста розташована на Амагері і відокремлена від Мальме, Швеція, протокою Ерездун. Міст Оресунд з’єднує два міста залізницею та дорогою.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

З рядом мостів, що з’єднують різні райони, міський пейзаж характеризується парками, набережними та водоймищами. Значні туристичні визначні пам’ятки Копенгагена, такі як сади Тіволі, статуя Маленька Русалка, палаци Амалієнборг та Крістіансборг, замкові сади Рузенборг, церква Фредеріка та багато музеїв, ресторанів та нічних клубів. Найбільше озеро Данії, Арреш, розташоване приблизно за 27 миль (43 км) на північний захід від Ратушної площі.

Мілан в Італії

milan_italy

Мілан є столицею Ломбардії і другим – найбільш густонаселеним містом в Італії після Риму.

Мілан вважається провідним альфа-глобальним містом з сильними сторонами у галузі мистецтва, торгівлі, дизайну, освіти, розваг, моди, фінансів, охорони здоров’я, засобів масової інформації, послуг, досліджень та туризму.

Завдяки ряду міжнародних заходів та ярмарків, в тому числі Тижня Milan Fashion Week та Міланської меблевої ярмарки, яка на сьогодні є найбільшою у світі за рівнем доходів, місто давно названо модною столицею світу та світовим проектом, відвідувачів і зростання.