В Єгипті з’єднали паромом Шарм-ель-Шейх і Хургаду

Подорож на швидкісному паромі займає від 2,5 до трьох годин, зате для того, щоб заїхати з одного міста в інше по суші, доведеться витратити вісім годин.

ferry

За словами міністра транспорту АРЄ Камеля аль-Вазіра, запуск судноплавної лінії є лише частиною плану з розвитку нових туристичних програм, оскільки морський транспорт з’єднав основні курортні зони – Шарм-ель-Шейх, Табу, Хургаду і Марса Алам. По дорозі з Шарм-ель-Шейха в Хургаду паром буде заходити в Марса Алам, Аль-Гуну і Луксор, на зворотному маршруті – до монастиря Святої Катерини, в Дахаб і Табу.

Вартість квитка в одну сторону для дорослого становить 70 доларів, при поїздці в обидві старони вартість квитка буде становити 110 доларів. Для дітей віком від трьох до 12 років діє знижка 50 відсотків.

Незважаючи на цю приємну новину представники місцевих туристичних компаній сумніваються, що нова судноплавна лінія буде користуватися попитом у іноземців через занадто високі ціни. Крім того, багато туристів не знають, що можна подивитися в Табі, Ель-Гуна або Шарм-ель-Шейху, оскільки на їх думку, там немає відомих пам’яток.

Зате безспірно паром може бути цікавий дайверам, які захочуть попірнати в різних частинах Червоного моря, хоча в основному вони їдуть для цього в Дахаб.

dahab1

Адже відпочинок в Дахабі має свою особливість і підходить для людей, які бажають особливого відпочинку. Курорт має повноцінну розвинену структуру селища міського типу. У ньому є банки з мережею банкоматів, пункти обміну валюти, пошта. Є дві барокамери і госпіталь, обладнаний за європейськими стандартами. Тут достатньо розгалужена мережа невеликих супермаркетів і аптек. У всіх готелях, кафе, ресторанах і будинках, що здаються в оренду, є інтернет.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Цей курорт відрізняється від інших тим, що крім водних видів спорту в Дахабі розвинений екологічний туризм. Популярні подорожі по Синайській пустелі на верблюді або позашляховику, з заїздом в Монастир Святої Катерини та відпочинком на безлюдних пляжах Акабської затоки, що дозволяють ознайомитися з кочовим побутом синайських бедуїнів.