Найкращі готелі Катару влітку знизять ціни

“Ми раді запропонувати внутрішнім туристам і тим, що приїжджають з-за кордону, можливість насолодитися кращими послугами в нашому секторі гостинності за допомогою спеціальних пропозицій. Разом з нашими партнерами ми залишаємося прихильними до розвитку сталого туризму”, – зазначив глава офісу по маркетингу в раді по туризму Рашид аль-Курейши.

qatarsunset

Знижені ціни, за якими також будуть продаватися номера в готелях на узбережжі Перської затоки, діятимуть з 4 червня по 16 серпня. Власники готелів готові надати знижки не тільки на номери, а й на відвідування розташованих в готелях ресторанів, спа-салонів, спортивних клубів.

Раніше глава Національної ради Катару по туризму Акбар аль-Бакер повідомив, що під час фестивалю, який триватиме протягом всього літа, гостей емірату чекає різноманітна розважальна програма, знижені ціни в ресторанах і магазинах. Більш того, родичі і друзі постійно проживаючих в Катарі іноземців зможуть в цей час відвідати емірат на їх запрошення без віз. Він оголосив, що за перший квартал цього року країну відвідало на 10% більше туристів, ніж за аналогічний період минулого року. Більше 140 тисяч чоловік побували в Досі проїздом на круїзних кораблях, які вперше стали заходити в порт столиці в минулому році.

qatarislands

З моменту введення блокади Катару сусідніми країнами майже два роки тому емірат почав стрімко розвивати різні сфери економіки, які до цього не були цікавими, зокрема, туризм. До розриву відносин з сусідами більшість відпочиваючих в Катарі були жителями інших держав Перської затоки, в тому числі Саудівської Аравії.

Катар розташований в Західній Азії, що займає невеликий Катарський півострів на північно-східному узбережжі Аравійського півострова. Його єдиний сухопутний кордон – з сусідньою монархією Ради співробітництва країн Перської затоки, Саудівська Аравія на півдні, а решта його території оточена Перською затокою. Озброєння Перської затоки відокремлює Катар від сусіднього Бахрейна.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Катар класифікується ООН як країна з дуже високим рівнем людського розвитку і широко вважається найбільш розвиненою арабською державою для людського розвитку. Катар – це економічно розвинена країна з високими доходами, яка підтримується третіми за величиною запасами природного газу та запасами нафти у світі.