Туреччина подорожчає, а Греція стане дешевше

Зокрема, планується скорочення ПДВ для всіх підприємств громадського харчування і на всі продукти харчування з 24% до 13%, зниження ПДВ з 13% до 6% на електрику і газ, а також деякі інші податкові послаблення. Така політика, на думку експертів Грецької Національної Туристичної Організації, матиме позитивний вплив на туристичну привабливість Греції і дозволить зробити відпочинок на місцевих курортах більш економічним.

Фахівці заявили, що зниження ставок ПДВ допоможе грецьким готелям вже в цьому сезоні не піднімати вартість розміщення і запропонувати туроператорам конкурентоспроможні ціни. Це послужило хорошим початком чергового літнього сезону і позитивно відбилося на ранньому бронюванні 2019 року.

greecesantorini

Туроператори позитивно відреагували на дії грецької влади і відзначили, що зниження податків дасть Греції переваги на фоні інших країн, а також як мінімум дозволить грецьким готельерам уникнути зростання цін на проживання цього літа. Крім того, зниження ПДВ на продукти харчування буде вигідним для готелів Греції, які працюють за системою «все включено». Саме вони найбільше затребувані туристами.

Зате, на турецьких курортах зниження вартості відпочинку чекати не варто. Глава федерації готельєрів Туреччини Осман Айик заявив, що ціни на відпочинок в новому сезоні можуть незначно підвищитися. Він також підкреслив, що туристам вигідніше бронювати тури заздалегідь. За словами О. Айика, останні місця в готелях, так звані «залишки» рідко коли продаються за низькими цінами.

Місцеві курорти Греції пропонують відпочинок на будь-який смак, проте усіх їх об’єднує високий рівень сервісу і любов до охайності. Тому не дивно, що грецькі пляжі – одні з найчистіших у Європі. Популярними серед туристів є як материкові курорти країни, так і відпочинок на грецьких островах.

Головні туристичні точки – острови Крит, Родос, Керкіра та Евбея, півострови Пелоппонес і Халкідіки, архіпелаг Кіклади, Іонічні острови.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Основною причиною відвідати Грецію є вдале географічне розташування, адже країну омивають 3 моря, до її складу входять понад 3000 островів з унікальними природними ландшафтами. Тут надзвичайно чисте море та повітря – екологічно чистий відпочинок, який оздоровить на весь рік. Стародавня культура Греції з її неповторною міфологією не залишить байдужим навіть найвибагливіших туристів. Острови Греції ідеально підходять для закоханих пар і святкування медового місяця. Крім цього, туроператори пропонують спеціальні тури для жінок для купівлі шуби, оскільки саме тут висока якість хутра за низькою ціною.