Компанія пропонує безкоштовну круїзну подорож по Хорватії

Хорватська туристична круїзна компанія Cruise Croatia шукає людину, яка розуміється на вині і гастрономії, з метою протестувати свій новий маршрут. У 2020 році компанія запустить новий 7-ми денний круїз зі Спліта в Дубровник, що включає в себе відвідування устричних ферм і традиційних виноробств, а також кулінарні навчання. Безумовно, крім гастрономічного туру туристи також зможуть відвідати національні парки Хорватії.

croatiacruise

Щасливчик, обраний для даного експерименту, повинен буде давати докладні описи меню, винних дегустацій та екскурсій. Для участі в конкурсі необхідно залишити заявку на офіційному сайті компанії до 4 вересня 2019 року і описати себе і свою перевагу перед іншими учасниками.

Для мандрівників, які знають, Далматинське узбережжя в Хорватії, країна стала популярною альтернативою по ціні переповненому Середземноморському узбережжю, а хорватський круїз на борту невеликої розкішної яхти – один з найкращих способів дослідити прекрасний і захоплюючий регіон.

Плавати Хорватією – це незабутній круїз від одного місця Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО до іншого, зупиняючись по шляху можна купатися на відокремлених пляжах, досліджувати незаселені острови та мандрувати вулицями, вистеленими чарівними кафе та венеціанською архітектурою.

Круїзи узбережжями Хорватії дають зрозуміти, чому регіон став новітньою європейською гарячою точкою в туризмі. Крім того, хорватські вітрильні круїзи включають екскурсії по містах Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, відвідування крихітних острівних рибальських селищ та багато часу, проведеного на відпочинку на пляжі та купанні у кристалічних водах.

Далматинське узбережжя Хорватії має чітко визначений піковий сезон та міжсезоння. Відпочинок в Хорватії з червня по серпень вважається піком сезону, коли сонце яскраве, але натовпу більше, а ціни, як правило, вищі. Відпочинок в країні з жовтня по квітень вважається міжсезонням, коли більшість магазинів, ресторанів та готелів закриті, а варіанти для відпочинку на островах обмежені.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Найкращий час для відвідування узбережжя та островів Хорватії це період з травня по вересень, коли ціни іноді нижчі, натовпи зменшуються, а заклади все ще відкриті для туристів.