Instagram буде рекламувати Єгипет

Влада країни уклала контракт з туристичним співтовариством Beautiful Destinations, чия сумарна аудиторія в соціальних мережах оцінюється в 20 мільйонів користувачів. Основний майданчик спільноти – Instagram, де число підисників перевищує дванадцять мільйонів.

egiptbuild

Перший ролик покликаний підкреслити “приховані перлини” Єгипту і висвітлити всі принади туристичного напрямку. Крім знаменитих пірамід Гіза і статуй Луксора, видів Олександрії і Асуана, в ролику показані морські глибини, пустеля, польоти на повітряних кулях, танці живота, рибний ринок, скелелазіння і усміхнені єгиптяни.

Міністр туризму Єгипту Ранія Машат вважає, що нова кампанія, названа People To People приверне іноземних туристів, в тому числі, завдяки “відкритості та гостинності місцевих жителів”.

За його словами, головна мета Міністерства туризму полягає в тому, щоб хоча б одна людина з кожного єгипетського домогосподарства працювала прямо або побічно в секторі туризму.

Туризм є однією з найважливіших галузей економіки Єгипту.

Згідно з статистичними даними у 2008 році Єгипет відвідало понад 12,8 мільйона туристів, забезпечивши дохід майже 11 мільярдів доларів.

У туристичному секторі єгиптяни на даний момент займають близько 12% робочої сили країни. Міністр туризму Хішам Заазу сказав професіоналам промисловості та репортерам, що туризм приніс близько 9,4 мільярдів доларів у 2012 році, незначне збільшення порівняно з 9 мільярдами доларів, які спостерігалися в 2011 році.

Sahl Hasheesh є містом-курортом поблизу Хургади.

Некрополь Гіза є однією з найвідоміших туристичних пам’яток Єгипту і це єдине із семи чудес Стародавнього світу, що все ще існує.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Єгипетські пляжі на Середземному та Червоному морах простягаються на понад 3 000 кілометрів (1900 миль) Найбільш популярними туристичними напрямками є пляжі Акабської затоки, Сафага, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Луксор, Дахаб, Рас-Сідр і Марса-Алам.