Компанія Google пропонує мандрувати простіше

Компанія Google об’єднала під одним ім’ям свої тревел-проекти: додаток Google Trips, сервіс пошуку квитків і готелів, рекомендації для мандрівників і відтепер вся інформація знаходиться на порталі «Подорожі».

Всі маршрути дуже зручно зібрані по локаціях і підбираються індивідуально під запит клієнта. Наприклад, українським користувачам видно плани подорожей в Дніпро, Одесу, Львів та інші міста, які є надзвичайно цікавими для мандрівки. При кліці на місце, Google показує максимально зібрану інформацію про місто: список найцікавіших місць, рекомендовані маршрути на день чи тиждень, а також вартість готелів і завантаженість локації на цей період.

google

Крім того, для зручності користувачів є секція з призначеним для користувача контентом, де можна переглянути найпопулярніші відео про подорожі в місто, надані мндрівниками. Тут також передбачено переглянути інші рекомендації. Наприклад, сервіс вибирає кілька міст для тривалої подорожі (наприклад, «Київ, Львів та Одеса – 7 днів»). У вкладці збоку можна підібрати собі потрібні квитки на літак у різних напрямках а також забронювати готелі на визначені дати і міста. Ці дані є дуже зручними для клієнта, адже йому не потрібно буде здійснювати пошук самостійно.

Вибравши напрямок через сайт «Подорожі», стежити за прогресом можна і в мобільному додатку Google Trips. Також в Google повідомили, що незабаром інтегрують нові функції і в Google Maps.

Відтепер дуже зайнятим мандрівникам стане простіше і зручніше підібрати маршрут, навіть якщо до мандрівки залишилось обмаль часу. Google Inc. – американська Публічна транснаціональна корпорація, яка була аснована 1998 році аспірантами Стенфордського університету Ларрі Пейдж і Сергій Брін.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Станом на 2019 рік пошуковий сервіс став найпопулярнішим у світі і у своїй власності має YouTube и Blogger. Штаб-квартира корпорації розташована в Кремнієвій долині, крім цього є представництва в Північній Америці, Європі та Азії. Google.com є найбільш відвідуваним сайтом в світі поряд із facebook.com.