Амстердам планує залучати “якісних” туристів

Рада з туризму країни склала документ про перспективи розвитку галузі, згідно з яким планує перейти від просування туризму до керування ним. Також вони хочуть зупинити активне залучення групових мандрівників, які часто і створюють незручності.

amsterdambridge

Рада сподівається, що туристи почнуть відвідувати нестандартні напрямки в Нідерландах, адже такі популярні місця як Амстердам або парк Кекенхоф (місто Лісс) вже встигли постраждати від надмірного ажіотажу.

У 2017 році Амстердам відвідало 18 мільйонів іноземців, при цьому передбачається, що до 2030 року турпотік збільшиться на 50 відсотків. Амстердам є одним з найпопулярніших туристичних напрямків у Європі, який щорічно приймає понад 4,63 міліонів міжнародних відвідувачів. Кількість відвідувачів постійно зростала протягом останнього десятиліття через збільшенням кількості європейських відвідувачів. Дві третини готелів розташовані в центрі міста. Готелі з 4 або 5 зірками забезпечують 42% від загальної кількості доступних ліжок і 41% від ночівлі в Амстердамі. Рівень зайнятості приміщень становив 78% у 2006 році, порівняно з 70% у 2005 році. Більшість туристів , які відвідують місто походять з Європи. Найбільша група неєвропейських відвідувачів приїжджає з США, на яку припадає 14% від загальної кількості мандрівників. Протягом певних років Амстердам залучив додаткових туристів. Наприклад, 2006 рік був відзначений “Рембрандтом 400”, щоб відсвяткувати 400-річчя Рембрандта ван Рейна. Деякі готелі інколи пропонують спеціальні заходи чи пільги або заходи протягом цих років. Середньорічна кількість гостей щорічно перебуває в чотирьох кемпінгах по всьому місту від 12 000 до 65 000.

amsterdamriver

Амстердам є столицею і найбільш густонаселеним муніципалітетом Нідерландів. Місто розташоване в провінції Північна Голландія на заході країни. Серед основних визначних пам’яток Амстердама: історичні канали, музей Rijksmuseum, музей Ван Гога, музей Stedelijk, Ермітаж Амстердам, будинок Анни Франк, музей Scheepvaartmuseum, музей Амстердама, досвід Heineken, Королівський палац Амстердама, Natura Artis Magistra, Hortus Ботанікус Амстердам, NEMO, район червоних ліхтарів і багато кав’ярень канобісів. Щороку вони залучають понад 5 мільйонів міжнародних відвідувачів.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Місто також відоме своїм нічним життям та фестивальною діяльністю; деякі з його нічних клубів (Melkweg, Paradiso) є одними з найвідоміших у світі а також є одним з найбільш багатокультурних міст світу, в якому представлені не менше 177 національностей.