Казкові прогулянки по замку Сихров

Сихров є унікальним прикладом неоготичної дворянської садиби. Крім будівлі замку зі збереженим інтер’єром, до замкового комплексу відноситься просторий парк.

sichrovcastleaero

19 і 20 листопада по Сихрові будуть проводити незвичайні казкові екскурсії від яких усі будуть у захваті. Це будуть не просто екскурсії, а екскурсії-казки під назвою “Принцеса і розбійник“, в яких добро переможе над злом.

Екскурсії-казки починаються в 10, 11, 13, 14 і 15 годинах. Величезна кількість казкових персонажів не просто будуть розігрувати дивовижну уяву, а покажуть все приміщення замку, включно з більшістю “таємних” і недоступних для відвідування в іншу пору року, здійснять прогулянки по парку, будуть здійснювати різноманітні конкурси, а дітям подарують сувеніри на пам’ять.

sichrovcastleinside

Замок Сихров знаходиться в однойменному селі, в 16 км на південь від міста Ліберец в Ліберецькому краї Чехії. У 1820 році замок купили Рогу – одне з найбільш авторитетних аристократичних сімей Франції, яке було змушене покинути Францію після революції.

Невелика зруйнована, барочна споруда була перебудована в 1834 році. Друга реконструкція в 1847-1862 роках змінила замок в романтичний неоготичний стиль, і цей стиль залишається сьогодні. Реконструкція була виконана відповідно до планів Бернарда Груєбер, і всі роботи були спрощені вітчизняними художниками та майстрами.

Власник звернув особливу увагу на Замковий парк, спроектований англійським стилем. Парк став моделлю для створення багатьох нині важливих дендропарків, таких як Прухоніце та Конопіште. Протягом цього періоду була зроблена рідкісна гармонізація зовнішнього вигляду споруди, інтер’єру та парку. Протягом кінця 1920-х / початку 30-х років інтер’єр замку був відремонтований. Особливо цінними є внутрішні різьблення Петра Бушека, який 38 років працював у замку.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

sichrovcastle

Сьогодні споруда належить державі і доступний для відвідування з 1950 року. Однак з 1970-х років більша частина замку була відкритою для публіки. Починаючи з 90-х років відбувається велика реконструкція та реставрація зовнішніх замків, інтер’єрів та парку, мета якого – зробити замок Сихром на час свого найбільшого буму максимально близьким до своєї первісної форми, тобто щоб відновити його стан до такого, який був у другій половині 19 ст, наскільки це можливо. У 1995 році він знаходився під захистом держави як об’єкта національної культурної спадщини.

Крім цього в замку традиційно проходить музичний фестиваль, названий ім’ям чеського композитора Антоніна Дворжака. Також тут розміщена ювелірна майстерня.