В Єгипті обновлять район пірамід

piramidy

Як повідомила глава Федерації туристичних палат Єгипту, яка об’єднує провідні туристичні компанії, Нора Алі, більшість претензій пов’язано з докучаннями місцевих торговців, які, незважаючи на серйозні штрафи, продовжують свій промисел при бездіяльності місцевої поліції.

Вуличні “підприємці” переслідують гостей протягом їхнього маршруту до пірамід, заважаючи зробити фотографії або просто насолодитися огляданням пам’ятника.

Як повідомляють єгипетські гіди, нерідко, щоб відв’язатися від нав’язливих пропозицій, туристи просто змушені здійснити непотрібні їм покупки.

Крім того, сама територія навколо пірамід не сприяє позитивним емоціям туристів: немає туалетів та інших об’єктів інфраструктури, де гості могли б, наприклад, відпочити в тіні.

egipt_piramidy

Відвідувачі змушені йти по плато Гіза, дивлячись під ноги, щоб не забруднитися в екскрементах верблюдів або коней, яких пропонують в оренду, або щоб не спіткнутися, так як організованих доріжок на території немає.

У Федерації вважають, що такий стан справ не надає Єгипту переваг як туристичного напрямку з як найбільшою археологічною областю в світі.

У міністерстві старожитностей на запит Федерації відзначили, що рішення проблеми – в комплексному плані розвитку району пірамід, реалізація якого почнеться ближче до відкриття Великого Єгипетського музею, наміченому на кінець 2018 року. В рамках цього проекту на території плато організовують гравійні доріжки, туристів возитимуть по плато на електрокарах. З’являться кафе, інфопункти і навіть готель з видом на піраміди. Всіх торговців і тварин обіцяють не допускати на оновлену територію.

egipt

Єгипетські піраміди – стародавні кам’яні споруди пірамідальної форми, розташовані в Єгипті. Кількість об’єктів, що ідентифікуються як єгипетські піраміди, варіюється від 118 до 138 (за даними листопада 2008 року). Велика частина пірамід була побудована в якості усипальниць для фараонів Стародавнього і Середнього царств. Найдавніші з відомих пірамід знаходяться в Саккарі. Найдавнішою вважається піраміда Джосера, побудована архітектором Имхотепом в період з 2667 по 2648 рр. до н. е ..

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Найвідоміші піраміди знаходяться на околиці Каїра в Гізі, три з яких до цих пір є одними з найбільших споруд, які коли-небудь побудовані людиною. Піраміда Хеопса є найбільшою пірамідою в Єгипті і входить в число Семи чудес світу.