Фестиваль супу пройде в місті Пльзень

Вже традиційний Фестиваль супу відбудеться 2 вересня у місті Пльзень. Святкування буде проходити на території знаменитого на весь світ пивзаводу Plzen Prazdroj, який виробляє однойменне пиво під назвою Pilsner Urquel. Не важко здогадатись, оскільки фестиваль проводиться саме тут, то випити буде можливість величезну кількість свіжого пива.

Проте, головна тема фестивалю не пиво а все таки суп і при чому не один його вид. На святкуванні гостям буде запропоновано близько двадцяти видів різних супів. Для того, щоб дійство пройшло якнайкраще в місце проведення привезуть двадцять величезних 40-літрових котлів для супу.

supnakostri

О 10 ранку буде відібрано двадцять команд кращих кухарів з Чехії, Польщі, Угорщини, Словаччини та інших, навіть азіатських, країн, які почнуть варити супи. Варити будуть прямо перед гостями. Під час варіння можна дивитися, фотографувати, знімати відео і записувати в блокнот – з яких інгредієнтів, в якій послідовності і як треба готувати. І це не все, мандрівники зможуть записати рецепт і приготувати суп, який буде найсмачнішим, у себе вдома.

Супи будуть варити близько двох годин. А вже в 12 годині можна буде скуштувати. Організатори радять їхати на фестиваль голодними. Адже, для того щоб спробувати всі двадцять видів супу і пива, потрібно достатньо місця в шлунку.

Тривати фестиваль буде до 18 години. Але це не все, лише скуштувати супу недостатньо, необхідно ще й проголосувати за найкращий суп. В кінці голосування буде оголошено переможця найсмачнішого супу.

Ну і звісно, який фестиваль може обійтись без музики. У програмі фестивалю – і виступи музикантів, і розважальна програма. Святкування відбудеться у місті Пльзень, U Prazdroje 7, 301 00.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

plzen_sup

Плзень є четвертим за величиною містом в Чехії. В Плзені розташовані адміністративні органи районів Плзень-Північ та Пльзень-Південь. Плзень знаходиться в місці злиття чотирьох річок: Мже, Радбуза, Углава та Услава, які утворюють річку Беронунка.

Плзень є промисловим, комерційним, культурним та адміністративним центром Західної Богемії і центром пивоваріння.