Ryanair та Wizzair: нові правила перевезення багажу

ryanwizzcimlapkep

Ryanair та Wizzair, дві найпопулярніші у Європі лоукост-авіакомпанії, оголосили що змінюють правила перевезення ручної поклажі. Згідно заяв обох компаній, причиною змін стали систематичні затримки рейсів спричинені великою кількістю пасажирів із великим ручним багажем. Справа у тому, як заявляють Ryanair та Wizzair,на борту літака часто не знаходиться місця великим ручним поклажам, тому персонал витрачає час на їх збирання та передачу у багажне відділення. Це займає багато часу, чому рейси й затримуються. Нові правила призначені виправити проблему. Обидні компанії зробили оголошення практично водночас.

Нові правила ручної поклажі у Wizzair:

  • Безкоштовно пасажир має право пронести на борт одну ручну поклажу розміром 40х30х18см. Ручну поклажу розміром до 50х40х23см пасажир зобов’язаний здати на стійці реєстрації. Після прибуття пасажир може забрати її з багажної стрічки, як і увесь інший багаж.
  • При оплаті пріоритетної посадки, пасажир має змогу взяти із собою дві сумки. Пріоритетна посадка коштує 25 євро при замовленні безпосередньо в аеропорту, абож від 5 до 12 євро при бронюванні квитка.

Нові правила вже вступили в дію.

Нові правила ручної поклажі у Ryanair:

  • Безкоштовно пасажир має право пронести на борт одну ручну поклажу розміром 40х20х25см. Сумка має поміститись під сидінням. Більшу ручну поклажу можна здати на стійці реєстрації та забрати після прибуття з багажної стрічки.
  • При оплаті пріоритетної посадки, пасажир має змогу взяти із собою дві сумки ручної поклажі розміром 55х40х20см (велика) та 40х20х25см (мала). Вартість пріоритетної посади коштує 6 євро під час бронювання квитка та 8 євро опісля бронювання.
  • Окремо здати багаж коштує, як і раніше, 25 євро. Здавати багаж потрібно на стійці реєстрації.

Нові правила вступають з 1 листопада 2018 року.