Фестиваль Drone Fest пройде в місті Пльзень 1-2 червня

dron_festival

На фестивалі можна побачити: дрони для початківців і професійні дрони, які доступні за ціною кожному любителю, і дрони, вартість яких дорівнює ціні автомобілів. На фестивалі відбудеться величезна кількість конкурсів, показових виступів, майстер-класів, ігор. Всі подані на фестивалі дрони можна купити.

Серед компаній, які покажуть свою продукцію в місті Пльзень будуть такі світові гіганти, як DJI, Gryphon Dynamics, Robodrone Industry, Flydeo і Flyability Gimbal. Організатори підготували також приголомшливі гонки дронів і спеціальну програму для дітей. Фестиваль дронів пройде 1 і 2 червня.

Адреса проведення фестивалю: Комплекс DEPO2015, Presslova 14, 301 00 Plzeň.

dron_

Крім фестивалю Dron Fest в Пльзені варто відвідати найбільш видні визначні пам’ятки – готичний кафедральний собор Святого Варфоломія, який заснований наприкінці 13 століття, башта якого в 102 метри (335 футів) – найвища в Чехії, ратуша Відродження та мавританське Велике відродження Синагога, друга за величиною синагога в Європі, після синагоги в Дохані в Будапешті.

Існує також 20 км (12 миль) історичної мережі підземних тунелів / підвалів, серед найдовших у Центральній Європі. Частина цієї мережі відкрита громадськості для екскурсій довжиною близько 750 метрів (довжиною 2500 футів) і глибиною до 12 метрів (39 футів).

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Побудована в 1532 році колишня водяна башта, яка була інтегрована у фортифікаційну систему міста у Празьких воротах. Другий поверх був доданий в 1822 році в французькому імперському стилі. Готичний портал (починаючи з 1500-х років) був доданий в 1912 році, вийшовши з іншого будинку, який був зруйнований. Над порталом знаходиться пам’ятна дошка, присвячена д-ру Йозефу Шкода (професор Віденського університету), який народився у сусідньому будинку 10 грудня 1805 року.

plzen

Пльзень також добре відоме пивоварнями “Pilsner Urquell” (з 1842 року) та Gambrinus (з 1869 року), що належить “Asahi Group Holdings”. Популярна туристична пам’ятка – це пивоварня “Plzeňský Prazdroj“, де відвідувачі можуть відкрити історію пива. Стиль пивника pilsener був розроблений в Пльзені в 19 столітті.

Плзень був європейською столицею культури у 2015 році разом з Монсом у Бельгії.