Фестиваль Drone Fest пройде в місті Пльзень 1-2 червня

dron_festival.jpg (45.56 Kb)

На фестивалі можна побачити: дрони для початківців і професійні дрони, які доступні за ціною кожному любителю, і дрони, вартість яких дорівнює ціні автомобілів. На фестивалі відбудеться величезна кількість конкурсів, показових виступів, майстер-класів, ігор. Всі подані на фестивалі дрони можна купити.

Серед компаній, які покажуть свою продукцію в місті Пльзень будуть такі світові гіганти, як DJI, Gryphon Dynamics, Robodrone Industry, Flydeo і Flyability Gimbal. Організатори підготували також приголомшливі гонки дронів і спеціальну програму для дітей. Фестиваль дронів пройде 1 і 2 червня.

Адреса проведення фестивалю: Комплекс DEPO2015, Presslova 14, 301 00 Plzeň.

dron_.jpg (75.36 Kb)

Крім фестивалю Dron Fest в Пльзені варто відвідати найбільш видні визначні пам'ятки - готичний кафедральний собор Святого Варфоломія, який заснований наприкінці 13 століття, башта якого в 102 метри (335 футів) - найвища в Чехії, ратуша Відродження та мавританське Велике відродження Синагога, друга за величиною синагога в Європі, після синагоги в Дохані в Будапешті.

Існує також 20 км (12 миль) історичної мережі підземних тунелів / підвалів, серед найдовших у Центральній Європі. Частина цієї мережі відкрита громадськості для екскурсій довжиною близько 750 метрів (довжиною 2500 футів) і глибиною до 12 метрів (39 футів).

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією - Паола

Побудована в 1532 році колишня водяна башта, яка була інтегрована у фортифікаційну систему міста у Празьких воротах. Другий поверх був доданий в 1822 році в французькому імперському стилі. Готичний портал (починаючи з 1500-х років) був доданий в 1912 році, вийшовши з іншого будинку, який був зруйнований. Над порталом знаходиться пам'ятна дошка, присвячена д-ру Йозефу Шкода (професор Віденського університету), який народився у сусідньому будинку 10 грудня 1805 року.

plzen.jpg (133.15 Kb)

Пльзень також добре відоме пивоварнями "Pilsner Urquell" (з 1842 року) та Gambrinus (з 1869 року), що належить "Asahi Group Holdings". Популярна туристична пам'ятка - це пивоварня "Plzeňský Prazdroj", де відвідувачі можуть відкрити історію пива. Стиль пивника pilsener був розроблений в Пльзені в 19 столітті.

Плзень був європейською столицею культури у 2015 році разом з Монсом у Бельгії.