"Ласкаво просимо" або список країн де завжди раді туристам

de_radi_turistam.jpg (92.24 Kb)

Коли Ви плануєте подорож в іншу країну, то впевнені в тому, що вона пройде гладко і Ви отримаєте масу позитивних еомцій. Але досить часто буває й таке, що зустрічаючить з місцевими жителями інших країн, Ви наштовхуєтется на грубіянство і непорозуміння. Тож, як не зіпсувати собі мандрівку? Сьогодні ми поговоримо про країни, де завжди радо зустрічають туристів.

Таїланд

 tailand_turisti.jpg (64.92 Kb)

Таїланд називають країною усмішок. І не даремно, тому що тайці дійсно дуже доброзичливі й усміхнені, особливо не в великих містах на зразок Бангкока або Пхукета, а саме в провінції. Часом туристам тут навіть спеціально знижують ціни. До того ж, в Таїланд варто з'їздити і заради неймовірно мальовничих пейзажів.

Шотландія

shotlandiya_turisti.jpg (78.75 Kb)

Шотландія вважається гостинною країною Європи: розслабитися допомагають і пейзажі, і відмінний віскі, а акцент шотландців здається багатьом заспокійливим. Можна насолодитися чудовими гірськими панорамами, причому від'їхавши всього лише якихось пару кілометрів від міста. Шотландці мало що сприймають всерйоз, вони люблять посміятися (над собою в тому числі) і завжди готові розповісти довгу захоплюючу історію.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією - Паола

Ірландія

irlandiya_turisti.jpg (77.87 Kb)

Ірландія не тільки красива, але і дуже гостинна країна. Ірландці - щедрий і веселий народ, вони люблять жартувати один над одним. Тут можна легко знайти собі хорошого друга, оскільки всі щирі і відкриті до спілкування, а ірландський сміх особливо заразливий.

Нова Зеландія

nova_zelandiya_turisti.jpg (67.01 Kb)

Всі знають про прекрасні новозеландські пейзажі завдяки трилогії «Володар Кілець»: засніжені гори і вулканічні ліси, дзеркальні озера і сяючі золотом пляжі. У Нову Зеландію їдуть заради пригод, екстриму, незабутніх вражень. Також можна спробувати банджі-джампінг, рафтинг, повітряний дайвінг і їзду на гідроциклах. До того ж, туристи люблять походи і велопрогулянки в гори. У жителів Нової Зеландії неймовірно позитивне ставлення до життя, і вони дуже люблять посміхатися.

Ісландія

isslandiya_turisti.jpg (69.38 Kb)

В Ісландії, м'яко кажучи, прохолодно, але посмішки місцевих жителів обов'язково Вас зігріють, поки Ви будете насолоджуватися чудовими видами. Також гостям прийнято пропонувати безкоштовне частування. Тут можна познайомитися з купою народу і завести хороших приятелів.

Канада

kanada_turisti.jpg (61.29 Kb)

Пейзажі Канади такі різні, але в будь-якій точці країни люди доброзичливі і щирі. Мало того, вони нескінченно ввічливі. Настільки, що навіть не сигналять під час пробок. Навіть у бізнезі (адже ця країни найкраща для такого роду діяльності) всі привітні і доброзичливі.

Марокко

marokko_turisti.jpg (104.31 Kb)

Марокко - мультикультурна країна, ворота в Північну Африку. Ця екзотична країна приваблює натовпи туристів зі всього світу через захоплюючої історії і багату культуру. До туристів тут ставляться як до членів родини: їм допомагають, показують все навколо, дають цінні поради, пригощають традиційним м'ятним чаєм.

Фіджі

fidzhi_turisti.jpg (41.65 Kb)

Жителі Фіджі вважаються одним з найбільш дружніх народів світу. Вони бідні, але вміють насолоджуватися життям. Можливо, завдяки мальовничій природі навколо і дуже смачній традиційній кухні. Тут люблять туристів і намагаються запропонувати їм все найкраще.

Непал

nepal_turisti.jpg (76.42 Kb)

Народ Непалу неоднорідний, але, одна риса у них все-таки загальна: неймовірна товариськість. Туристів приваблює не тільки низький рівень злочинності, а й безліч стародавніх храмів, прекрасні гори і, само собою, найвища точка планети - Еверест.

Лаос

laos_turisti.jpg (85.17 Kb)

Дружелюбність у жителів Лаосу в крові: тут ніколи не підвищують голос, і навіть незважаючи на трагічну історію, люди залишаються позитивно налаштованими. Тут з гостями обходяться як зі старими друзями, з усіх сил прагнуть допомогти. Насолоджуйтесь заходом над річкою Меконг, попиваючи чудове пиво місцевого виробництва, а якась весела компанія обов'язково запропонує Вам приєднатися до них.

Філіппіни

filippini_turisti.jpg (54.4 Kb)

Філіппіни відрізані від материкової Азії Південно-Китайським морем. Вони складаються з приблизно семи тисяч екзотичних островів, які туристи чомусь ігнорують, хоча вони більш ніж гідні уваги. Тут люблять активний відпочинок на воді і на суші, причому тут він по кишені всім. У Філіппінах обожнюють караоке і туристів, та пишаються своїми пляжами, вулканами, красою рисових полів, мальовничістю шоколадних пагорбів.

Македонія

makedoniya_turisti.jpg (75.38 Kb)

Ця країна дійсно здатна дивувати. Захоплююча історія, прекрасне мистецтво, здорова кухня, гостинність і дружелюбність - до Македонії варто з'їздити. Відвідайте столицю, Скоп'є, наповнену музикою, танцями і фонтанами.

Португалія

portugaliya_turisti.jpg (95.39 Kb)

Прекрасна погода, стародавні замки, чарівні містечка, неймовірно смачна середземноморська кухня, чудова музика і танці, високий рівень життя - це все Португалія. Люди тут відкриті і доброзичливі, вони не тільки вкажуть дорогу, але і проводять до потрібного місця. Подорожуючи по невеликих містечках, можна легко потрапити в який-небудь гостинний будинок на келих вина.

Бразилія

braziliya_turisti.jpg (66.81 Kb)

Бразильці відкриті, доброзичливі, гостинні і люблять посміхатися, адже в Бразилії не тільки погода тепла, але і люди. Жителі Бразилії мають коріння по всьому світу, і, можливо, тому особливо милі з туристами. У Бразилії можна знайти дійсно хорошого друга, оскільки тут ставлять дружбу і сім'ю понад усе. Крім спілкування, в Бразилії можна насолодитися карнавалами, прекрасними пляжами, дощовими лісами.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Тепер Ви знаєте список країн, де можна отримати позитивний досвід під час спілкування з місцевими жителями. А можливо Ви знайдете собі нового друга? Тож, приємних мандрівок!