Гід «Мішлен» і TripAdvisor об’єднались

Як зазначається у виданні, нові партнери зможуть об’єднати багатий досвід гастрономічного вибору путівника Michelin з потужною клієнтською аудиторією TripAdvisor і передовою службою бронювання TheFork.

Всі 14 000 ресторанів, відібраних інспекторами Michelin по всьому світу, будуть ідентифіковані, згідно з їх оцінками на веб-сайті TripAdvisor і в додатках. Близько 4 000 ресторанів по всій Європі також будуть доступні і на TheFork, і на цифровій платформі Michelin Guide. В майбутньому дочка Тріп Едвізора повинна стати найбільшим онлайн-порталом для бронювання ресторанів завдяки суттєвому розширенню ринку. Експерти впевнені, що партнерство компаній значно збільшить популярність шеф-кухарів і ресторанів гіда Michelin, а також кількість бронювань завдяки посиланням на платформі онлайн-бронювання.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Член виконавчого комітету гастрономічного путівника Скотт Кларк заявив: «Завдяки більш ніж 120-річному досвіду створення гастрономічних довідників, які рекомендують ресторани на основі оцінки незалежних інспекторів, стратегічне партнерство між Michelin і TripAdvisor забезпечить безпрецедентну видимість найкрутіших закладів по всьому світу».

TripAdvisor – американський сайт подорожей, який дає своїм користувачам можливість спланувати поїздку в будь-яку країну світу. Послуги сайту безкоштовні для користувачів, що створюють більшу частину контенту, також сайт підтримується за рахунок реклами. TripAdvisor був одним з перших сайтів, що впровадили принцип користувацького контенту.

Michelin Guides – це серія путівників, що випускаються французькою шинною компанією Мішлен вже більше століття. Цей термін зазвичай відноситься до щорічно опублікованого керівництва Michelin Red Guide, найстарішого європейського довідника з готелів та ресторанів, який нагороджує до трьох зірок Мішлен за досконалість декілька закладів. Придбання чи втрата зірки може мати драматичний вплив на успіх ресторану. Мішлен також публікує низку загальних довідників міст, регіонів та країн і «Зелені путівники».

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Рецензенти Мішлен анонімні і вони не ідентифікують себе, а їх харчування та витрати оплачує Мішлен. Мішлен доклав надзвичайних зусиль для підтримки анонімності своїх інспекторів. Інспектори пишуть звіти, що переглядаються, щорічно, “зіркові зустрічі” в різних національних офісах керівництва, в яких складають рейтинг трьох зірок, двох зірок або однієї зірки – або жодної зірки. Установи, які Мішлен вважає недостойними відвідування, видаляються з путівника.